چهارشنبه, ۰۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۰۹
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • دیپلماسی شهری
چچ
2KrYudin2YXZhCDYqNinINmF2LTZh9ivINiv2LEg2LLZhdmK2YbZhyDYs9in2K7YqiDZvtix2YjamNmHINmB2LHZiNiv2q/Yp9mH2Yog2KjYpyDZiNis2YjYryDYqtit2LHZitmFINmH2Kc=

سفیر ایتالیا در ایران ابراز امیدواری کرد؛

تعامل با مشهد در زمینه ساخت پروژه فرودگاهی با وجود تحریم ها

مشهد شهری زنده، مرتب و سازمان یافته است که از این بابت به مدیریت شهری آن تبریک می گویم.

سفیر ایتالیا در ایران ضمن اشاره به پیشنهاد همکاری در خصوص ساخت پروژه شهر فرودگاهی مشهد، گفت: امیدواریم این فرصت ایجاد شود چون همه بسیار هوشمندانه و شفاف در مورد تحریم‎ها عمل می کنیم تا با وجود این تحریم ها نیز بتوانیم این مهم را انجام دهیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جوزپه پرونه در دیدار با شهردار مشهد، اظهار کرد: مشهد شهری زنده، مرتب و سازمان یافته است که از این بابت به مدیریت شهری آن تبریک می گویم. همچنین این کلانشهر از نظر مذهبی، فرهنگی و اقتصادی بسیار قوی است که این امر یک مزیت محسوب می شود.
وی با اشاره به لزوم افزایش ارتباط بین کشورهای ایران و ایتالیا، بیان کرد: هدف اصلی ما آموختن و برقراری ارتباط است و باید این همکاری را برای مراحل بعدی ارتقاء دهیم. همچنین در زمینه ارتقا و شناخت فرهنگی مشهد نیز کارهای خوبی صورت گرفته که از آن حمایت می کنیم.
پرونه خاطرنشان کرد: اطمینان دارم این مراودات منجر به ایجاد آگاهی در مورد ظرفیت های مشهد می شود چون در ایتالیا چنین شناختی وجود ندارد و ما از دیدن پیشرفت های موجود بسیار شگفت زده شدیم و مهم است که با یکدیگر همکاری های دوجانبه و گسترده داشته باشیم.

نجمه کیشی

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.5054647127787
Qt: 1.1799848079681