شنبه, ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۶:۲۵
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • استقبال از بهار1400
  • خدمات شهری
چچ
2LLZitio2KfYs9in2LLZiiDZiNmK2pjZhyDZhdmG2LfZgtmHINir2KfZhdmGINiv2LEg2KfYs9iq2YLYqNin2YQg2KfYsiDYqNmH2KfYsSDbudu5

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد اعلام کرد؛

زیباسازی ویژه منطقه ثامن در استقبال از بهار ۹۹

احداث بخشی از ره باغ فردوس واقع در طبرسی ۲، با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی و پیاده روسازی بین پروژه های اوحد و هانیه با ۶۰ درصد پیشرفت در ابتدای شوشتری ۷ در حال آماده سازی به جهت بهره برداری است.

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از زیباسازی ویژه منطقه ثامن در بهار ۹۹ خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در بازدید امروز از منطقه ثامن اظهار داشت: با توجه به حضور سالیانه بیش از ۳۰ میلیون زائر داخلی و خارجی در شهر مشهد، به ویژه در منطقه ثامن، مدیریت شهری بر آن شده است تا بر زیباسازی هرچه بیشتر این منطقه در ایام استقبال از بهار ۹۹، با برنامه ریزی های لازم اقدام نماید.
وی درخصوص زیباسازی برخی از نقاط این منطقه گفت: تا پایان سال، ٦ پروژه در قالب ره باغ، بوستان و پارک خطی در این منطقه به بهره برداری می رسد.
یعقوبی افزود: بوستان راد واقع در وحدت ۱/۳، ره باغ پردیس فاز ۳ واقع در جنب میدان شهید حججی به سمت حرم مطهر، فاز ١ و ٢ ره باغ نعیم در طبرسی ۱، احداث فضای سبز انتهای شهید شوشتری ٧، ره باغ سلام در شوشتری ۹، ره باغ بهشت بین شوشتری۷ و ۹ از جمله پروژه هایی است که تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید. همچنین عملیات اجرایی احداث فاز ١ ره باغ جنان واقع در کوچه عسگریه نیز آغاز گردیده است.
وی اظهار کرد: احداث بخشی از ره باغ فردوس واقع در طبرسی ۲، با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی و پیاده روسازی بین پروژه های اوحد و هانیه با ۶۰ درصد پیشرفت در ابتدای شوشتری ۷ در حال آماده سازی به جهت بهره برداری است.
معاون شهردار مشهد خاطرنشان کرد: در برنامه های بهار ۹۹ تاکید ویژه ای بر آذین بندی های متفاوت معابر، کاشت گل و طرح های المان گل و ... به صورت ویژه شده است.
یعقوبی در خصوص بازبینی کیفیت فضای سبز در این منطقه گفت: باتوجه به بازبینی های صورت گرفته، تمام تلاش مدیریت شهری پایداری فضای سبز و کاهش هزینه ها است.
وی تصریح کرد: با توجه به زائرپذیر بودن منطقه و جمعیت زیاد آن جهت زیباسازی بسترهای شهری در منطقه ثامن طرح دفنی کردن گاری های زباله به صورت پایلوت انجام می شود.
معاون شهردار مشهد خاطرنشان کرد: در برنامه های بهار ۹۹ تاکید ویژه ای بر آذین بندی های متفاوت، کاشت گل و طرح های المان گل و ... به صورت ویژه شده است.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7018566131592
Qt: 1.533732175827