شنبه, ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۰۸ ۵۳۰
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اخبار اصلی
چچ
2LHZiNmG2YXYp9mK2Yog2KfYsiDZgdin2LIg2KfZiNmEINm+2LHZiNqY2Ycg2YfZiNi02YXZhtiv2LPYp9iy2Yog2YHYsdii2YrZhtivINmH2KfZiiDar9iy2YrZhti0

مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد در نشست مدیران هسته های گزینش منطقه 5 وزارت کشور مطرح کرد؛

رونمایی از فاز اول پروژه هوشمندسازی فرآیند های گزینش

سایت جدید مدیریت هسته گزینش، سامانه اطلاعات مکانی بانک منابع، سامانه ثبت نام و تکمیل فرم اطلاعات فردی و سامانه برگزاری آزمون های الکترونیکی؛ چهار سامانه ای هستند که در فاز اول هوشمندسازی فرآیندها به ارائه خدمات خواهند پرداخت.

مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد گفت: هم زمان با برگزاری دومین نشست مدیران هسته های گزینش منطقه 5 تابعه وزارت کشور در سال 98 که به میزبانی هسته های گزینش شهرداری مشهد و استانداری خراسان رضوی برگزار شد، از فاز اول پروژه هوشمندسازی فرآیندهای مدیریت هسته گزینش شهرداری مشهد رونمایی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ حسین حسامی با اعلام این مطالب خاطرنشان کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص فرآیند گزینش که باید "هوشمندانه، عالمانه و دقیق باشد" و همچنین نقش و اهمیت غیرقابل انکار فناوری اطلاعات در دنیای کنونی و نیز ارائه خدمات بر بستر IT به منظور افزایش دقت، سرعت و کیفیت انجام سیر فرآیندهای گزینش، این هسته نسبت به هوشمندسازی بخشی از فرآیندهای جاری گزینش اقدام کرده است.
وی افزود: سایت جدید مدیریت هسته گزینش، سامانه اطلاعات مکانی بانک منابع، سامانه ثبت نام و تکمیل فرم اطلاعات فردی و سامانه برگزاری آزمون های الکترونیکی؛ چهار سامانه ای هستند که در فاز اول هوشمندسازی فرآیندها به ارائه خدمات خواهند پرداخت.
حسامی ادامه داد: از هم اکنون داوطلبان این امکان را دارند تا پس از دریافت پیامکی نام کاربری و کلمه عبور و با مراجعه به سایت هسته گزینش شهرداری مشهد خدمات مذکور را بدون مراجعه حضوری و با استفاده از بستر شبکه ملی اینترنت به صورت الکترونیکی دریافت کنند و از سیر فرآیند خود به صورت لحظه ای مطلع گردند. این بستر زمینه را برای داوطلب فراهم می کند تا خدمات را به صورت دقیق، آسان و یکپارچه دریافت نماید.
شایان ذکر است؛ مدیران و کارگزاران هسته های گزینش منطقه 5 وزارت کشور و جمعی از مدیران استانی و شهری در مراسم رونمایی حضور داشتند.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده: