یکشنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۶:۰۷ ۲۰۸
طبقه بندی: نمایشگاه اقتصادی
چچ
2YTYstmI2YUg2KrYudmK2YrZhiDYqtmD2YTZitmBINmH2YUg2LLZhdin2YYg2LbZiNin2KjYtyDYqNmE2YbYryDZhdix2KrYqNmHINiz2KfYstmKINmIINi32LHYrSDYqtmB2LXZitmE2Yog2YXZhtin2LfZgiDYqNix2KfZiiDYp9mB2LLYp9mK2LQg2LPYsdmF2KfZitmHINqv2LDYp9ix2Yog2K/YsSDYtNmH2LE=

شهردار منطقه ۹ مشهد در بازدید از اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری تاکید کرد؛

لزوم تعیین تکلیف هم زمان ضوابط بلند مرتبه سازی و طرح تفصیلی مناطق برای افزایش سرمایه گذاری در شهر

اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری مشهد، بهترین فرصت را برای آشنایی سرمایه گذاران و شهروندان با بسته های جدید سرمایه گذاری تعریف شده در مدیریت شهری فراهم ساخته است.

شهردار منطقه ۹ مشهد گفت: باید ضوابط بلند مرتبه سازی نیز همراه با طرح تفصیلی مناطق، تعیین تکلیف شود تا تمایل سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در شهر افزایش یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسین فرهادیان در حاشیه بازدید از اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری بیان کرد: منطقه ۹ شهرداری، به عنوان اولین پهنه ای است که بعد از گذشت ۴ دهه از اجرای طرح تفصیلی خازنی، می خواهد تعیین تکلیف شود، به عنوان اولین و پرظرفیت ترین منطقه شهر مشهد در حوزه صنعت ساختمان و ساخت و ساز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی افزود: تمام سعی ما این است که همزمان با تعیین تکلیف طرح تفصیلی این منطقه، ضوابط بلندمرتبه سازی را که تمایل سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری را افزایش می دهد، تعیین تکلیف نماییم.

فرهادیان ادامه داد: از همه سرمایه گذاران و دارندگان اراضی مساعد و دارای ضوابط بلندمرتبه سازی در منطقه ۹ دعوت به همکاری و مشارکت می کنیم تا پروژه های متنوعی در راستای رفع نیازهای شهروندان و زائران در این منطقه تعریف و اجرا شود.

وی با اشاره به وجود و عبور دو خط یک و دو قطار شهری از منطقه ۹، خاطرنشان کرد: اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری مشهد، بهترین فرصت را برای آشنایی سرمایه گذاران و شهروندان با بسته های جدید سرمایه گذاری تعریف شده در مدیریت شهری فراهم ساخته است.

شهردار منطقه ۹ مشهد اذعان داشت: همچنین علاوه بر مرتفع سازی که از قدیم مورد توجه سرمایه گذاران در این منطقه بوده است، بخاطر وجود ارتفاعات جنوبی و کمربند سبز جنوبی و باغ وکیل آباد، سرمایه گذاری در زمینه گردشگری و اوقات فراغت نیز به خوبی امکان پذیر و اقتصادی می باشد.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده: