یکشنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۶:۱۱ ۴۵۲
طبقه بندی: نمایشگاه اقتصادی
چچ
2YbZhdin2YrYtNqv2KfZhyDZgdix2LXYqiDZh9in2Yog2LPYsdmF2KfZitmHINqv2LDYp9ix2Yog2YPYp9mG2YjZhtmKINio2LHYp9mKINiq2KjYp9iv2YQg2KrYrNix2KjZitin2Kog2K/YsSDYtNmK2YjZhyDZh9in2Yog2YbZiNmK2YYg2KrYp9mF2YrZhiDZhdin2YTZiiDYp9iz2Ko=

شهردار منطقه 12 مشهد در بازدید از نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری؛

نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کانونی برای تبادل تجربیات در شیوه های نوین تامین مالی است

در بخش قلعه وکیل آباد منطقه 12 مذاکراتی که با معاونت استاندار صورت گرفته، به سمت رویکردتعاملی با شهروندان حرکت خواهیم کرد تا از توانایی شهروندان در بهبود وضعیت زندگی شان استفاده کرده و آن محدوده شهری را رونق دهیم.

شهردار منطقه 12 مشهد گفت: نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کانونی برای تبادل تجربیات سرمایه گذاران در شیوه های نوین تامین مالی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی زینت‌بخش اظهار کرد: سرمایه گذاری پیچیدگی های خاص خود را دارد به طوری که یک نوع از سرمایه گذاری بر پایه دریافت وام و تسهیلات از بانک است که تجربه نشان داده این روش چندان موفق نبوده است. روش های مختلفی وجود دارد که سرمایه گذاران می توانند با اشتراک گذاری تجربیات موفق شان در این نمایشگاه، مطلوب ترین روش های نوین تامین مالی را انتخاب کنند.
وی تصریح کرد: برگزاری این نمایشگاه ها از یکسو فرصت بسیار مناسبی را در اختیار سرمایه گذار قرار می دهد تا بتوانند دیدگاه هایشان را با سیاستگذاران شهری نزدیک کنند و از سوی دیگر فرصت مناسبی را برای مدریت شهری فراهم می کند تا از توانایی های بالقوه سرمایه گذاران در توسعه شهری استفاده بهینه کنند.
زینت بخش خاطرنشان کرد: از آن جا که قسمتی از منطقه 12 شهرداری مشهد نوساخت است، این منطقه توانایی های بالقوه ای در ساخت و سازهای مرتفع دارد که می تواند به فعلیت برسد.
وی اضافه کرد: همچنین می توان باغ شهرهایی در محدوده توس احداث کرد .حال امید می رود که سرمایه گذارانی به این حوزه ها جذب شوند و این طرح ها برای افزایش رفاه شهروندان عملیاتی شود.
زینت‌بخش اظهار کرد: در بخش قلعه وکیل آباد منطقه 12 مذاکراتی که با معاونت استاندار صورت گرفته، به سمت رویکردتعاملی با شهروندان حرکت خواهیم کرد تا از توانایی شهروندان در بهبود وضعیت زندگی شان استفاده کرده و آن محدوده شهری را رونق دهیم.
شهردار منطقه 12 مشهد ادامه داد: حداکثر توان ما معطوف به آن است که بتوانیم سرمایه گذاران بهتری را برای آن بخش جذب کنیم که کیفیت بهتری را برای زندگی شهروندان مان در آن محدوده از شهر فراهم کنیم.
وی افزود: شواهد و قرائن حاکی از آن است که عملکرد شهرداری در جذب سرمایه های بخش خصوصی و عملیاتی کردن پروژه های مشارکتی یکی از موفق ترین دوره های مدیریت شهری بوده است. با این حال آن چه که مسلم است شهر مشهد هنوز با خلاهایی در ایجاد مراکز تفریحی مواجه است که باید به این مهم توجه لازم را معطوف داشت.
زینت‌بخش یادآور شد: در منطقه 12 نیز زمین هایی با کاربری های تفریحی و فضای سبز مناسبی وجود دارد که در صورت وجود سرمایه گذار پکیج های سرمایه گذاری از سوی واحد سرمایه گذاری در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده: