یکشنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۶:۱۶ ۵۴۶
طبقه بندی: نمایشگاه اقتصادی
چچ
2YjYrNmI2K8g2KfYsdin2LbZiiDYqNiy2LHaryDZhdmC2YrYp9iz2Iwg2YHYsdi12KrZiiDZhdmG2KfYs9ioINio2LHYp9mKINiz2LHZhdin2YrZhyDar9iw2KfYsdmKINiv2LEg2YXZhti32YLZhyDYr9mIINmF2LTZh9ivIC8g2KfYrNix2KfZiiDZvtix2YjamNmHINiq2KzYp9ix2YrYjCDYp9iv2KfYsdmKINmIINmF2LPZg9mI2YbZiiDYr9ixINmF2K3ZhCDZg9in2LHYrtin2YbZhyDZgtmG2K8g2KLYqNmD2YjZhw==

شهردار منطقه ۲ مشهد در بازدید از اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری عنوان کرد؛

وجود اراضی بزرگ مقیاس، فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری در منطقه دو مشهد / اجرای پروژه تجاری، اداری و مسکونی در محل کارخانه قند آبکوه

قرار است در زمین کارخانه قند آبکوه در بولوار ساجدی، توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی که در همین نمایشگاه با آنها مذاکره و رایزنی شده است، پروژه تجاری، اداری و مسکونی اجرا شود تا زمین این کارخانه تعطیل شده، برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی شهر و همچنین ارائه خدمت به زائران و مجاوران مورد استفاده قرار گیرد.

شهردار منطقه ۲ مشهد از اجرای پروژه تجاری، اداری و مسکونی در محل کارخانه قند آبکوه متعلق به آستان قدس رضوی، با مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلال قربانی در حاشیه بازدید از اولین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری عنوان کرد: با توجه به وسعت و جمعیت منطقه دو که داری محدوده های برخوردار و کم برخوردار به صورت همزمان می باشد، پتانسیل های زیادی برای سرمایه گذاری دارد که تعدادی پروژه مانند یاس، مجد و ... در این راستا اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه با تعدادی از سرمایه گذاران برای اجرای تعدادی پروژه در منطقه دو مذاکره نمودیم، اضافه کرد: در بولوار توس این منطقه، اراضی بزرگ مقیاس فراوانی وجود دارد که به علت واقع شدن در مناطق کم برخوردار، از مشوق های مدیریت شهری برای اجرای پروژه های سرمایه‌گذاری بهره مند می شود.

قربانی ادامه داد: در بولوار جانباز، بولوار فردوسی، میدان بوعلی وچندبخش دیگر نیز اراضی بزرگ و ارزشمندی از موقوفات آستان قدس رضوی واقع شده است که در برخی از آنها پروژه تعریف و اجرا شده و در برخی دیگر مانند کارخانه قند آبکوه نیز پروژه هایی با کمک سرمایه گذاران در حال تعریف است.

وی گفت: قرار است در زمین کارخانه قند آبکوه در بولوار ساجدی، توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی که در همین نمایشگاه با آنها مذاکره و رایزنی شده است، پروژه تجاری، اداری و مسکونی اجرا شود تا زمین این کارخانه تعطیل شده، برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی شهر و همچنین ارائه خدمت به زائران و مجاوران مورد استفاده قرار گیرد.

شهردار منطقه دو مشهد با اشاره به اینکه شهرداری نیز علاوه بر صدور پروانه ساخت برای این پروژه، به تامین سرانه های خدماتی مورد نیاز مانند فضای سبز، آموزشی و ... در زمین مذکور اقدام خواهد کرد.

وی اضافه کرد:امیدواریم با مشارکت سرمایه گذاران و اجرای پروژه های مختلف در جای جای منطقه، به تامین سرانه های مورد نیاز و در نهایت توسعه متوازن منطقه دو کمک کنیم.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده: