سه شنبه, ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۶:۲۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اخبار مرکز 137
  • استقبال از بهار1400
چچ
2b7YsdmI2pjZhyDYs9in2YXYp9mG2K/Zh9mKINio2KfYstin2LHahtmHINiz2LHYp9ioINiq2Kcg2b7Yp9mK2KfZhiDYs9in2YQg2KzYp9ix2Yog2KjZhyDYqNmH2LHZhyDYqNix2K/Yp9ix2Yog2YXZiiDYsdiz2K8g

شهردار منطقه ۸ مشهد در مرکز ۱۳۷؛

پروژه ساماندهی بازارچه سراب تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد

ساماندهی و زیباسازی خیابان امام خمینی(ره) و خیابان بهار پایان یافته است و پیاده روسازی ضلع شرقی خیابان کوهسنگی نیز که از پیشرفت ۸۰ درصدی برخوردار است، تا پایان سال جاری به اتمام می رسد و کار در ضلع غربی نیز در سال ۹۹ ادامه خواهد یافت.

شهردار منطقه ۸ مشهد از پیشرفت ۶۰ درصدی پروژه ساماندهی کوچه شاهین فر یا همان کوچه بازارچه سراب خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی شیرازی در حاشیه پاسخگویی مستقیم به تماس های تلفنی شهروندان در مرکز ۱۳۷، با اعلام این خبر افزود: در نظر داریم پروژه های در حال اجرای این منطقه را، تا ۲۰ اسفندماه در جهت استقبال از بهار ۹۹، بر اساس برنامه زمانبندی به پایان برسانیم.
وی ادامه داد: در همین راستا پروژه ساماندهی کوچه شاهین فر یا کوچه بازارچه سراب که اجرای آن، زحماتی برای شهروندان نیز به دنبال داشت، در حال سرعت گرفتن است تا با وجود پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی، باقیمانده کار تا ۲۰ اسفند سال جاری اتمام یافته و به بهره برداری برسد.
شیرازی بیان کرد: ساماندهی و زیباسازی خیابان امام خمینی(ره) و خیابان بهار پایان یافته است و پیاده روسازی ضلع شرقی خیابان کوهسنگی نیز که از پیشرفت ۸۰ درصدی برخوردار است، تا پایان سال جاری به اتمام می رسد و کار در ضلع غربی نیز در سال ۹۹ ادامه خواهد یافت.
وی گفت: سردر کوچه سرشور، در حال اجراست که بخاطر مستمر بودن پروژه، کار در نوروز ۹۹، متوقف شده و بعد از تعطیلات نوروزی، مجددا ادامه خواهد یافت. 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.6278398831685
Qt: 1.4011945724487