سه شنبه, ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۲۸
چچ
2LbYr9i52YHZiNmG2Yog2Ygg2q/ZhtivINiy2K/Yp9mK2Yog2KLYs9in2YbYs9mI2LHZh9inINmIINm+2YTZhyDYqNix2YLZiiDZh9in2Yog2KrZhdin2YXZiiDZvtmEINmH2KfZiiDYudin2KjYsSDZvtmK2KfYr9mH

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد خبر داد؛

ضدعفونی و گند زدایی آسانسورها و پله برقی های تمامی پل های عابر پیاده

از این تعداد، ۷۹ دستگاه آن آسانسور و ۶۰ دستگاه دارای پله برقی هستند که جهت مبارزه با شیوع بیماریهای ویروسی به طور روزانه و در هر روز ۳ نوبت مورد گندزدایی قرار گرفته و بطور کامل ضد عفونی می شوند.

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد از ضدعفونی و گند زدایی آسانسورها و پله برقی های تمامی پل های عابر پیاده مکانیزه در سطح شهر جهت کمک به پیشگیری از ابتلاء به بیماریهای ویروسی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مسعود رضوی با اعلام این خبر اظهار کرد: در سطح شهر مشهد تعداد ۴۹ پل مکانیزه وجود دارد که مجموعاً شامل ۱۳۹ دستگاه آسانسور و پله برقی است، از این تعداد، ۷۹ دستگاه آن آسانسور و ۶۰ دستگاه دارای پله برقی هستند که جهت مبارزه با شیوع بیماریهای ویروسی به طور روزانه و در هر روز ۳ نوبت مورد گندزدایی قرار گرفته و بطور کامل ضد عفونی می شوند.
وی افزود: لازم به ذکر است که مواد و محلول های به کار گرفته شده جهت ضدعفونی کردن آسانسورها و پله برقی ها از ترکیباتی بسیار موثر و مورد تایید اداره بهداشت تهیه می گردد .
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.2114586830139
Qt: 2.2560408115387