یکشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳ ۶۰۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • آخرین اخبار کرونا ویروس
  • برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
چچ
2KfZhdmD2KfZhiDZg9in2LEg2K/YsSDZhdmG2LLZhCDYqNix2KfZiiDZvtix2LPZhtmEINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmF2LTZh9ivINmB2LHYp9mH2YUg2LTYrw==

ا اعلام مدیرعامل سازمان فاوا و در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا؛

امکان کار در منزل برای پرسنل شهرداری مشهد فراهم شد

طبق صلاحدید مدیران ارشد، امکان دورکاری مهیا گشته و تا اطلاع ثانوی بخشی از فعالیت‌های سازمان فاوا به صورت دورکاری و با رعایت الزامات ایمنی در منزل انجام خواهد شد.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از تامین زیرساخت و راه‌اندازی سرویس دسترسی از راه دور به رایانه‌های سازمان فاوا خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، «محمدجواد رجائیان» با اعلام این خبر گفت: موضوع مهمی که در روزهای اخیر، به طور جدی زندگی تمام هم‌وطنان را تحت تاثیر قرار داده، مبارزه با ویروس کرونا است و به همین دلیل برای آن ‌دسته از همکاران دارای بیماری خاص (بیماری‌های قلبی، ریوی، ضعف سیستم ایمنی و همچنین جانباران و ...) همچنین همکارانی که امکان انجام کامل وظیفه محوله از منزل را دارند، طبق صلاحدید مدیران ارشد، امکان دورکاری مهیا گشته و تا اطلاع ثانوی بخشی از فعالیت‌های سازمان فاوا به صورت دورکاری و با رعایت الزامات ایمنی در منزل انجام خواهد شد.
رجائیان افزود: همان‌طور که می‌بینیم در شهرها و کشورهایی که درگیر این موضوع شدند، از بخش خصوصی گرفته تا بخش عمومی، تدابیر مختلفی جهت مدیریت اوضاع اندیشیده شده ازجمله جلوگیری از برنامه‌های جمعی و استقبال از خدمات الکترونیکی و غیرحضوری. خوشبختانه در شهرداری مشهد نیز نگاه دقیقی به این موضوع وجود داشته و تمهیدات مشابهی اندیشیده شده است.
وی در ادامه در تشریح چگونگی دسترسی همکاران شهرداری و انجام دورکاری اظهارداشت: برای استفاده از زیرساخت آماده شده لازم است نامه کتبی به سازمان مبنی بر استفاده و دسترسی به کامپیوتر شخصی مستقر در اداره در ساعات مورد نظر اعلام گردد تا امکان دسترسی به کامپیوتر از راه دور برای کاربران فراهم شود.
رجائیان افزود: این امکان در حال حاضر برای پرسنل سازمان فاوا راه اندازی شده و امکان تعمیم آن به کلیه سیستم‌های مجموعه‌های مدیریتی شهرداری مشهد میسر می‌باشد.
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در خاتمه اظهار امیدواری کرد تا با آرامش و رعایت پیشگیری‌های لازم در سطح ملی و موارد تصویب شده همانند دورکاری‌های لازم و جلوگیری از ترددهای غیرضروری شاهد ریشه‌کنی این بیماری در آینده نزدیک باشیم.
گفتنی است؛ این اقدام در پی دستورالعمل اجرایی معاون محترم برنامه‌ریزی شهرداری مشهد و رئیس هیئت‌مدیره سازمان فاوا به منظور اقدامات الکترونیک و هوشمندسازی در راستای مقابله با ویروس کرونا انجام پذیرفته است. 

منبع:
آدرس کوتاه شده: