چهارشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۵:۳۰
چچ
2YXZhdmG2YjYudmK2Kog2K3YttmI2LEg2K/YsSDYotix2KfZhdiz2KrYp9mGINmH2Kcg2KjZhyDZhdmG2LjZiNixINm+2YrYtNqv2YrYsdmKINin2LIg2YjZitix2YjYsyDZg9ix2YjZhtin

فرماندار مشهد خبر داد؛

ممنوعیت حضور در آرامستان ها به منظور پیشگیری از ویروس کرونا

طی جلسه‌ای مقرر شد حضور در آرامستان‌ها ممنوع شود مگر برای اقوام درجه یک اموات که بخواهند جهت تشییع در آرامستان حضور پیدا کنند.

فرماندار مشهد از ممنوعیت حضور در آرامستان ها به منظور پیشگیری از ویروس کرونا خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا هاشمی در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا خراسان رضوی که با هدف رصد آخرین وضعیت شهرستان‌ها و برنامه ریزی های انجام گرفته با حضور استاندار خراسان رضوی و جمعی از اعضای ستاد برگزار شد، اظهار کرد: طی جلسه‌ای مقرر شد حضور در آرامستان‌ها ممنوع شود مگر برای اقوام درجه یک اموات که بخواهند جهت تشییع در آرامستان حضور پیدا کنند.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حسین مهدوی دامغانی، مدیر عامل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری در این خصوص گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و مصوبه فرمانداری شهرستان مشهد، آرامستان ها برای دفن پذیرش خواهند داشت و تنها نزدیکان متوفی اجازه حضور دارند.
وی ادامه داد: از شهروندان درخواست می شود جهت پیشگیری و حفظ سلامتی خود از حضور در آرامستان ها برای مراسم مختلف ترحیم و ختم تا رفع شرایط بحرانی موکول خودداری کنند.
مهدوی دامغانی تاکید کرد: حضور در مزار درگذشتگان در شرایط حاضر تهدید برای سلامت بازماندگان است و با توجه به فرارسیدن ایام پایان سال و سنت زیارت اهل قبور در ایام نوروز و پنجشنبه و جمعه آخر سال و خطر شیوع ویروس کرونا از شهروندان درخواست می شود از تجمع و حضور در محیط آرامستان ها خودداری نمایند. 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.3987180391947
Qt: 2.5820777416229