یکشنبه, ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ۱۹۳۰
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اخبار ماه مبارک رمضان
چچ
2KrZiNiy2YrYuSDYqNiz2KrZhyDZhdi52YrYtNiq2Yog2YXYp9mHINmF2KjYp9ix2YMg2LHZhdi22KfZhiDYr9ixINio2YrZhiDYqtin2YPYs9mK2LHYp9mG2KfZhg==

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد اعلام کرد :

توزیع بسته معیشتی ماه مبارک رمضان در بین تاکسیرانان

تاکسیرانان پس از دریافت پیامک می توانند با مراجعه به ربات سازمان تاکسیرانی به آدرس @taxiranimashhad-bot و وارد کردن کد ملی از زمان و مکان دریافت بسته معیشتی اطلاع پیدا کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از توزیع بن بسته معیشتی میان تاکسیرانان در پنج شرکت تحت نظارت این سازمان خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی با اعلام این خبر گفت: با حمایت های شهردار و شورای اسلامی شهر مشهد و پیگیری های صورت گرفته از سمت این سازمان بسته معیشتی تاکسیرانان تهیه و در حال توزیع است.
وی با بیان اینکه این بسته طبق مصوبه شورای اسلامی شهر به کلیه تاکسیرانانی که واجد شرایط و فعال در ناوگان تاکسیرانی هستند تعلق خواهد گرفت، اظهارکرد: در حال حاضر روزانه حدود هزار بسته معیشتی میان تاکسیرانان در حال توزیع است .
وی اضافه کرد: زمان و مکان توزیع بسته های معیشتی از طریق پیامک و تماس به اطلاع کلیه واجدین شرایط خواهد رسید.
محبی ادامه داد : تاکسیرانان پس از دریافت پیامک می توانند با مراجعه به ربات سازمان تاکسیرانی به آدرس @taxiranimashhad-bot و وارد کردن کد ملی از زمان و مکان دریافت بسته معیشتی اطلاع پیدا کنند.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهرداری مشهد گفت : تاکسیرانان در راستای تسریع در روند توزیع این بسته باید با در دست داشتن کارت ملی یا گواهینامه هوشمند به همراه تاکسی خود به محل توزیع مراجعه نمایند.
مجید خبیری
 

منبع:
آدرس کوتاه شده: