یکشنبه, ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۲ ۳۷۵
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اخبار ماه مبارک رمضان
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2KfZgdiy2KfZiti0INiz2KfYudiqINmD2KfYsdmKINmG2KfZiNqv2KfZhiDYp9iq2YjYqNmI2LPYsdin2YbZiiDYr9ixINmF2KfZhyDZhdio2KfYsdmDINix2YXYttin2YYg2KfYsiDZgdix2K/Ypw==

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد خبر داد؛

افزایش ساعت کاری ناوگان اتوبوسرانی در ماه مبارک رمضان از فردا

اما با برنامه ریزی های انجام شده و با هدف رفاه حال شهروندان در ماه مبارک رمضان ساعت کاری ناوگان اتوبوسرانی از فردا دوشنبه 8 اردیبهشت با یک ساعت افزایش در شیفت صبح 6 الی9:30 و عصرها نیز با یک ساعت و نیم افزایش از ساعت 15الی 19 خواهد بود.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد، از افزایش ساعت کاری ناوگان اتوبوسرانی در ماه مبارک رمضان از فردا دوشنبه خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سعید حسینقلی زاده مقدم در این خصوص گفت: در راستای رفاه حال شهروندان در ماه مبارک رمضان ساعت خدمات رسانی در این ماه از فردا 8 اردیبهشت دو ساعت و نیم افزایش پیدا خواهد کرد.
وی افزود: درحال حاضر 27 خط شهری و 18 خط حومه صبح ها ازساعت 6 الی 8:30 و عصرها از ساعت 16:30 الی 19 به شهروندان خدمات رسانی می کنند.
وی ادامه داد: اما با برنامه ریزی های انجام شده و با هدف رفاه حال شهروندان در ماه مبارک رمضان ساعت کاری ناوگان اتوبوسرانی از فردا دوشنبه 8 اردیبهشت با یک ساعت افزایش در شیفت صبح 6 الی9:30 و عصرها نیز با یک ساعت و نیم افزایش از ساعت 15الی 19 خواهد بود.
حسینقلی زاده مقدم گفت: از شهروندان محترم تقاضا می شود تا برای حفظ سلامتی خود و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا فاصله اجتماعی را در اتوبوس ها راعایت کنند.
مجید خبیری
 

منبع:
آدرس کوتاه شده: