یکشنبه, ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۲۲
چچ
2LnZgtivINmC2LHYp9ix2K/Yp9ivINin2KjZhNin2Log2KLYsdin2Yog2YPZhdmK2LPZitmI2YYg2YXYp9iv2Ycg2LXYryDYqNixINio2LPYqtixINiz2KfZhdin2YbZhyDYp9mE2YPYqtix2YjZhtmK2YM=

برای اولین بار در کشور؛

عقد قرارداد ابلاغ آرای کمیسیون ماده صد بر بستر سامانه الکترونیک

صرفه‌جویی در هزینه‌ها و تسریع در روند ابلاغات بدون نیاز به مراجعه حضوری مالکین به مناطق شهرداری، از دستاوردهای طرح مذکور است.

مدیرکل نظارت بر ساخت‌وسازها و کمیسیون‌های ماده صد شهرداری مشهد از عقد قرارداد ابلاغ آرای کمیسیون ماده صد بر بستر سامانه الکترونیک برای اولین بار در کشور خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مسعود ایاز با بیان این مطلب اظهار کرد: در راستای اصل برون‌سپاری و باتوجه به آسیب‌شناسی و بازنگری فرآیندهای رسیدگی به پرونده‌های تخلفات ساختمانی علی‌الخصوص ابلاغ آرای کمیسیون‌های ماده صد، همچنین هوشمندسازی و چابک‌سازی سیستمی فرآیندهای موجود، قراردادی فی مابین شهرداری مشهد و اداره کل پست خراسان رضوی جهت ابلاغ آرای کمیسیون ماده صد منعقد گردید.
وی افزود: با توجه به استفاده از ظرفیت سامانه و بستر الکترونیک، این مهم با شرایط جدید برای اولین بار در سطح کشور به اجرا در آمده است.
مدیرکل نظارت بر ساخت‌وسازها و کمیسیون‌های ماده صد شهرداری مشهد بیان کرد: صرفه‌جویی در هزینه‌ها و تسریع در روند ابلاغات بدون نیاز به مراجعه حضوری مالکین به مناطق شهرداری، از دستاوردهای طرح مذکور است.
ایاز تصریح کرد: گفتنی است این طرح از دی ماه 1398به صورت آزمایشی اجرا و جلسات متعدد کارشناسی و مدیریتی برای رفع نقص های احتمالی آن ادامه دارد.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.364056746165
Qt: 1.0023860931396