شنبه, ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۲۸
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2b7ZiNmK2LQg2YLYsdii2YbZiiDZhdit2YTZhyDZhdit2YjYsdmKIMKr2KjZh9in2LEg2KzYp9mG4oCM2YfYp8K7INiv2LEg2YXZhti32YLZhyAxMg==

برگزاری پویش قرآنی محله محوری «بهار جان‌ها» در منطقه 12

برنامه قرآنی محله‌محور با عنوان «بهارجان‌ها»، در بهار همدلی، ماه رمضان با تلاوت گروهی‌ قرآن در فضای مجازی به نیت شادی روح شهدای مدافع سلامت، درگذشتگان به سبب بیماری کرونا و شفای بیماران، شب‌های ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

شهردار منطقه 12 از برگزاری پویش قرآنی محله محور«بهار جان‌ها» با تلاوت گروهی‌ قرآن در فضای مجازی خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهداری مشهد، علی زینت‌بخش با بیان این خبر اظهار کرد: شرایط کنونی جامعه متأثر از شیوع ویروس کرونا، تجمعات دینی و مذهبی به خصوص در مساجد و حسینیه‌ها را تحت‌الشعاع قرار داده و بر این اساس سازمان‌ها و نهاد‌های متولی فرهنگ جامعه، ناگزیر باید فعالیت‌های آموزشی، تبلیغی-ترویجی و... را با لحاظ سبک زندگی متأثر از این شرایط برنامه‌ریزی کنند.
وی افزود: برنامه قرآنی محله‌محور با عنوان «بهارجان‌ها»، در بهار همدلی، ماه رمضان با تلاوت گروهی‌ قرآن در فضای مجازی به نیت شادی روح شهدای مدافع سلامت، درگذشتگان به سبب بیماری کرونا و شفای بیماران، شب‌های ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.
شهردار منطقه 12 بیان کرد: علاوه بر طرح ختم قرآن، مسابقه قرآنی در فضای مجازی با عنوان «شمیم ولایت» انجام می‌شود که در این مسابقه متنی از آیات قرآن و احکام منتشر و بر اساس آن سوالات توسط شهروندان پاسخگویی می‌شود. همچنین به برندگان این مسابقه در پایان ماه رمضان جوایزی اهدا می‌شود. 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.9688487052917
Qt: 1.9240260124207