سه شنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۴۰
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2YXYsdin2LPZhSDYtNio4oCM2YfYp9mKINmC2K/YsSDYr9ixIDI1INmG2YLYt9mHINi02YfYsSDZhdi02YfYrw==

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای شهر مشهد خبرداد؛

برگزاری مراسم شب‌های قدر در 25 نقطه شهر مشهد

از شهروندان و مجاوران انتظار داریم تمامی مسائل بهداشتی، پرتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند و از وسایل شخصی از جمله کتاب ادعیه، قرآن، زیرانداز، ماسک، دستکش و اقلام بهداشتی استفاده کنند تا این مراسم به‌صوت هرچه بهتر برگزار شود.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای شهر مشهد از برگزاری مراسم شب‌های قدر در 25 نقطه شهر مشهد توسط هیات‌های مشهد و شورای هیات‌های مذهبی و همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی و نهادهای انتظامی و نظارتی خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین حسامی با بیان این مطلب اظهار کرد: باتوجه به مصوبه ستاد استانی کرونا خراسان رضوی مقرر شد در 25 نقطه شهر مشهد، مراسم شب‌های قدر توسط هیات‌های مشهد و شورای هیات‌های مذهبی و همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی و نهادهای انتظامی و نظارتی برگزار شود.
وی افزود: شهرداری مشهد نیز مانند همیشه در خصوص ایجاد زیرساخت و پشتیبانی لازم پای کار آمده و شهرداران مناطق یک الی 12 نیز آماده همکاری با هیات‌های مذهبی هستند و اقدامات اولیه در حال انجام است.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای شهر مشهد بیان کرد: از شهروندان و مجاوران انتظار داریم تمامی مسائل بهداشتی، پرتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند و از وسایل شخصی از جمله کتاب ادعیه، قرآن، زیرانداز، ماسک، دستکش و اقلام بهداشتی استفاده کنند تا این مراسم به‌صوت هرچه بهتر برگزار شود. 

حوریه جمالی پور

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7053500811259
Qt: 1.6327264308929