سه شنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۴۶
چچ
2KfYs9iq2YLYsdin2LEg27HbsNuwINii2KrYtOKAjOKAjNmG2LTYp9mGINiv2LEg27LbtSDZhtmC2LfZhyDZhdi02YfYryDYr9ixINi02KjigIzigIzZh9in2Yog2YLYr9ix

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد خبرداد؛

استقرار ۱۰۰ آتش‌‌نشان در ۲۵ نقطه مشهد در شب‌‌های قدر

در این مکان‌ها خودروهای سبک و سنگین اطفای حریق و امداد و نجات موتور سیکلت‌های سیار آتش نشانی پوشش ایمنی را برعهده دارند و شهروندان در صورت وقوع هرگونه حادثه با حفظ خونسردی مراتب را به سامانه ١٢۵ سازمان آتش‌ نشانی اطلاع‌ رسانی کنند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از آماده‌باش پرسنل ۵۰ ایستگاه و استقرار 100 نجات‌گر و آتش‌نشان در ۲۵ نقطه شهر مشهد در شب‌های قدر خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، امیر عزیزی با بیان این مطلب اظهار کرد: طبق اعلام مدیریت شهری مبنی بر برپایی مراسم شب‌های قدر در ۲۵ نقطه از مشهد، سازمان آتش‌نشانی نیز تامین ایمنی عزاداران را در این مکان‌ها برعهده خواهد داشت و علاوه بر آماده‌باش کامل، تمامی ۵۰ ایستگاه عملیاتی در این شب‌ها قریب بر ۱۰۰ آتش‌نشان در مکان‌های اعلامی از ساعت ۲۱ تا پایان مراسمات در این شب‌ها مستقر می‌شوند.
وی افزود : در این مکان‌ها خودروهای سبک و سنگین اطفای حریق و امداد و نجات موتور سیکلت‌های سیار آتش نشانی پوشش ایمنی را برعهده دارند و شهروندان در صورت وقوع هرگونه حادثه با حفظ خونسردی مراتب را به سامانه ١٢۵ سازمان آتش‌ نشانی اطلاع‌ رسانی کنند. 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.5764713287354
Qt: 1.3843019008636