پنجشنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۲۲
چچ
2LHZgdi5INmF2YjYp9mG2Lkg2LnZhdix2KfZhtmKINmF2K3ZiNixINin2LLYp9iv2Yog2K/Ysdin2KzYsdin2Yog2LHZiNiv2LPYsdmI2YrYsyDZh9inINmIINmB2LbYp9mKINiz2KjYsiDZhdit2YjYsSDZiNix2YjYr9mKINmF2LTZh9iv

معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد خبرداد؛

رفع موانع عمرانی محور ازادی دراجرای رودسرویس ها و فضای سبز محور ورودی مشهد

معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد از تعیین تکلیف ورود به محدوده اراضی موقوفه ملامحمد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حسین‌نژاد ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های منطقه 10، اظهار کرد: ورودی مشهد از سمت چناران وضعیت نابه سامانی داشت به همین دلیل شهرداری مشهد به دنبال این بود که یک مدیریت مستقل را برای ساماندهی آن معرفی کند همچنین این مدیریت مستقل باید بتواند با هماهنگی شهرداران مناطق 10، 12 و2 اصلاحات ایجاد کند.
وی افزود: خوشبختانه عقب نشینی‌های خوبی از دیوار کمیته امداد تا دیوار نان رضوی صورت گرفته است و در این منطقه نیز فضای سبز مناسبی اجرا شده است.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد ابیان کرد: همچنین سه دوربرگردان بسیار خوب در اول خیابان‌های شاهد و آیت الله هاشمی رفسنجانی صورت گرفت و عملیات آن همچنان ادامه دارد.
حسین‌نژاد خاطرنشان کرد: در این بازدید برای بحث تعیین تکلیف ورود به محدوده این اراضی صحبت‌هایی صورت گرفته است که موقوفه ملامحمد یک بخش از این موضوع بوده است، این ملک در حاشیه محور آزادی قرار می‌گیرد. در این جلسه به نحوه پاسخگویی و نقشه راه صحبت هایی صورت گرفت و در جلسه آتی که با مدیریت درآمد و همکاران حقوقی خواهیم داشت این موضوع تعیین و تکلیف نهایی خواهد شد.
وی در خصوص بازدید از کال زرکش، تصریح کرد: در این راستا توافقی صورت گرفته تا شهرداری بتواند داخل این محدوده شهرداری بحث بهسازی کال، دیوار ساحلی و امنیت سیلاب را پیگیری کند.
غزاله شهیدی 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.88443724314372
Qt: 0.35030937194824