پنجشنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۲۲
چچ
2KrYrti12YrYtSDYp9i52KrYqNin2LEgMTMg2YXZitmE2YrYp9ix2K8g2KrZiNmF2KfZhtmKINio2LHYp9mKINio2YfYs9in2LLZiiDZiCDYr9mK2YjYp9ix2YPYtNmKINm+2LHZiNqY2Ycg2YPYp9mEINiy2LHZg9i0

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد خبرداد؛

تخصیص اعتبار 13 میلیارد تومانی برای بهسازی و دیوارکشی پروژه کال زرکش

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: حدود 13 میلیارد تومان اعتبار برای کال زرکش لحاظ شده تا بتوانند در این پروژ دیوارسازی‌های لازم صورت گیرد و در کنار آن بهسازی‌هایی به لحاظ بهداشتی انجام شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، بتول گندمی در حاشیه بازدید از پروژه های منطقه 10 به همراه معاون شهرسازی و عمران شهرداری مشهد و رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد، اظهار کرد: یکی از مسائل بسیار مهم شهر مشهد، ورودی های آن است. ورودی شهر از سمت قوچان و محور آزادی از لحاظ ساماندهی و زیباسازی آن و عقب نشینی هایی که باید در آن صورت می گرفت، دارای قدمتی طولانی است.
وی افزود: در راستای پروژه عقب نشینی محور آزادی، تخفیف قائل شدیم تا به پروژه سرعت بخشیده شود، این پروژه در قالب فازبندی اجرا شده که بخشی از این فازها به اتمام رسیده اما برخی از فازهای آن همچنان دچار مشکل است.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: بخشی از مسائل پیرامون این پروژه به موقوفه ملا محمد در یکی از ضلع ها باز می‌گردد که اختلافی بین واحدهای مجموعه شهرداری بود، ضمن آنکه بخش هایی از این موقوفه‌ در جلسه امروز به بحث گذاشته شده بود تا به یک جمع بندی دست پیدا کنیم.
در حال تعیین و تکلیف پروژه عقب نشینی محور آزادی با شهرداری منطقه 10 هستیم
گندمی خاطرنشان کرد: بررسی اختلاف نظرهای موجود در این رابطه به زمانی دیگر موکول ‌شد تا در جلسه شورای شهر نیز پیگیر آن باشیم. ما در تلاش برای تعیین و تکلیف سریع تر این موضوع هستیم تا شهرداری منطقه 10 در بحث پاسخگویی به مردم مشکلی نداشته باشد و این پروژه نیز نسبت به اهمیت خود کار را با سرعت بیشتری پیگیری کند.
وی اضافه کرد: علاوه بر آن از دو پروژه کال زرکش و محدوده‌های مرتبط با منطقه 10 بازدید به عمل آوردیم و حدود 13 میلیارد تومان اعتبار برای کال زرکش لحاظ شده تا دیوارسازی‌های لازم صورت گیرد و در کنار آن بهسازی‌هایی به لحاظ بهداشتی نیز انجام شود.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مدت زمان اجرای این پروژه را 20 ماه در نظر گرفتیم اما به نظر می رسد که با سرعت بیشتری به اتمام برسد.
گندمی تصریح کرد: هم زمان نیز بحث هایی در این راستا که چه فضاهایی را در مجاورت این پروژه‌ها قرار دهند و چه فضاهای سبز و زیباسازی مطرح شود، از جمله مواردی است که نیاز دارد حوزه‌های کمیسیون خدمات شهری و سایر کمیسیون‌ها به آن ورود پیدا کنند.

وی ادامه داد: از پروژه خدمات خودرویی نیز امروز بازدید به عمل آوردیم که از پیشرفت خوبی برخوردار بود. امید داریم که این پروژه نیز به موقع به پایان رسد. همچنین کال زرکش در برخی نقاط دارای معارضاتی است که باید این موارد حل شود.
غزاله شهیدی 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.0399939219157
Qt: 0.54765248298645