شنبه, ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ۵۲۸
طبقه بندی:
  • اخبار مناطق
  • اخبار ماه مبارک رمضان
چچ
2KLYsNmK2YbigIzYqNmG2K/ZiiDZhdmG2LfZgtmHINmK2YMg2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXYtNmH2K8g2K/YsSDYotiz2KrYp9mG2Ycg2LnZitivINiz2LnZitivINmB2LfYsSA=

آذین‌بندی منطقه یک شهرداری مشهد در آستانه عید سعید فطر

شهردار منطقه یک مشهد از اقدامات عملی نصب المان و آذین‌بندی این منطقه در آستانه عید سعید فطر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان این مطلب، اظهار کرد: در راستای اقدامات اجرایی برگزاری مراسم با شکوه عید سعید فطر، معابر مقابل مساجد و محل‌‌های برپایی اقامه نماز عید فطر با استفاده از سه دستگاه تانکر فشارقوی تنظیف و ضدعفونی خواهد شد.
وی ادامه داد: در این عملیات طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و با توجه به وضعیت کنونی علاوه بر در نظر گرفتن فضای باز با همکاری هیئات مذهبی در دو نقطه سطح منطقه شامل بلوار بعثت، خیابان بعثت 9 (بولوار ناصرخسرو) و خیابان صاحب الزمان (عج) حدفاصل میدان صاحب الزمان (عج) تا خیابان دانشگاه نماز باشکوه عید فطر برگزار می‌گردد.
شهردار منطقه یک مشهد در خصوص آماده‌سازی و فضاسازی شهر جهت استقبال از عید سعید فطر، بیان کرد: عید فطر از مناسبت‌ها و اعیاد مهم مذهبی بوده است و در این راستا با ایجاد فضای بصری مناسب و شاد هشت المان مناسبتی که ترکیبی از سازه حجمی، نور و گل‌آرایی است، آماده و در نقاط مختلف معابر اصلی منطقه مستقر گردید.
اصغری خاطرنشان کرد: از ابتدای هفته گذشته و پس از پایان مراسم لیالی پر فیض قدر، اکیپ‌های تاسیساتی این اداره در سطح منطقه فعال است و عملیات آماده‌سازی و رفع نواقص آذین‌بندی‌ها را به صورت کامل و معبر به معبر انجام داده‌اند.
وی تاکید کرد: همچنین با همکاری اداره کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری، صندوق‌های جمع‌آوری فطریه در معابر، میادین و تقاطع‌های سطح منطقه از طرف موسسات خیریه دارای مجوز و دیگر مراکز مجاز مستقر شده است و برابر دستورالعمل مربوطه و با همکاری شورای ذکات شهرستان مشهد با موارد غیرمجاز و فاقد مجوز برخورد خواهد شد. 

منبع:
آدرس کوتاه شده: