سه شنبه, ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۴۳
چچ
2YXYudin2YjZhiDYtNmH2LHYs9in2LLZiiDZiCDZhdi52YXYp9ix2Yog2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXYtNmH2K/Ymw==

معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد؛

باید در مسیر کوتاه کردن فرآیندها گام برداریم

معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد گفت: امید داریم در حوزه شهرسازی در لا به لای قوانین به نحوی که مشکل گشا مردم باشیم و در مسیر کوتاه کردن فرآیندها گام برداریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حسین نژاد در مراسم آیین تکریم و مدیرکل شهرسازی مشهد، ضمن تبریک به شهردار منطقه 11 اظهار کرد: امیدوارم در حوزه شهرسازی بتوانیم در مسیر کوتاه کردن فرآیندها گام های موثری برداریم.
وی افزود: امروزه مسئولیت آقای شیرازی نیز سخت خواهد بود، زیرا در در حال حاضر در دوره گذر به سمت الکترونیکی سازی، کوتاه کردن پاسخ و شفافیت قرار داریم.
راه اصلی مبارزه با فساد، ایجاد شفاف سازی است
در ادامه این مراسم محمدهادی مهدی نیا، رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای شیرازی و خانم عرب احمدی، بیان کرد: کمسیون شهرسازی از ابتدای امر چند هدف بزرگ را مدنظر خود قرار داده است که در این زمینه همکاری همه جانبه شهردار مشهد و معاونت شهرسازی و معماری شهرداری مشهد را به عنوان بازوهای اجرایی می طلبد.
رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد، خاطر نشان کرد: همچنین باید در معاونت شهرسازی و معماری شهرداری مشهد نیز برخی اقدامات از جمله کوتاه کردن زمان ها، حذف کردن قوانین اضافه و ملموس کردن فرآیندها بر مردم اجرایی شود.
مهدی نیا گفت: موضوع شفافیت در حوزه شهرسازی بسیار حائز اهمیت بوده و در این زمینه اقدامات خوبی از سوی شورای اسلامی شهر مشهد صورت گرفته و شهرداری نیز با سامانه فاش آن را به صورت جد ادامه داده است.
وی با بیان اینکه راه اصلی مبارزه با فساد، ایجاد شفاف سازی است، اضافه کرد: باید این امر را همواره و در تمامی مراحل اولویت خود قرار دهیم.
غزاله شهیدی
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.8172299067179
Qt: 1.710108757019