دوشنبه, ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۰
چچ
2K/ZgtiqINmIINiz2LHYudiqINm+2KfYs9iu2q/ZiNmK2Yog2YrZg9mKINin2LIg2KfZh9iv2KfZgSDZhdmH2YUg2KfZhNmD2KrYsdmI2YbZitmD2Yog2LTYr9mGINmB2LHYotmK2YbYr9mH2Kcg2KfYs9iq

معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد؛

دقت و سرعت پاسخگویی یکی از اهداف مهم الکترونیکی شدن فرآیندها است

معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد گفت: دقت و سرعت پاسخگویی یکی از اهداف مهم ما در جهت الکترونیکی شدن فرآیندها است که باید صورت جد به این موضوع ورود پیدا کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حسین نژاد در خصوص الکترونیکی شدن خدمات شهرداری ها و تاثیر آن در تسریع خدمات، اظهار کرد: معمولا میزان خطا در عملیات ماشینی نسبت به عملیات دستی کمتر است بنابراین اگر به سمت الکترونیکی شدن فرآیندها گام برداریم، هدف غایی ما یعنی؛ درست و سریع انجام دادن کار به خوبی صورت می گیرد.
وی در رابطه با زیرساخت های لازم جهت الکترونیکی شدن فرآیندها، افزود: در این بخش نیازمند تامین زیر ساخت های نرم افزاری، سخت افزاری، اصلاح فرآیند در داخل شهرداری و آموزش شهروندی در بیرون از شهرداری هستیم که این دو عامل باید در کنار یکدیگر عمل کنند تا در فرآیندهای ما توازن لازم جهت مراجعه شهروندان به شهرداری فراهم شود و اتلاف وقت در این امر به حداقل برسد.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: زمانی که این آموزش ها و روان سازی از سوی شهرداری فراهم نشود، امکان وجود سر درگمی در جهت پیشبرد برنامه ها وجود دارد.
حسین نژاد بیان کرد: دقت و سرعت پاسخگویی یکی از اهداف مهم ما در جهت الکترونیکی شدن فرآیندها است که باید به صورت جد در این موضوع ورود پیدا کنیم.
وی با بیان اینکه شهرداری مشهد به عنوان یک کلانشهر پیشگام در بین کل کلانشهرهای کشور به این سمت حرکت کرده است، تصریح کرد: همچنین شهرداری های مناطق 12 و هشت این موضوع را استارت زدند و امید داریم تا پایان سال کل مناطق شهر مشهد به الکترونیکی شدن فرآیندها مجهز شوند.
غزاله شهیدی 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.2792132695516
Qt: 0.99204277992249