دوشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ۲۱:۰۶
چچ
2KjZh9ix2Ycg2KjYsdiv2KfYsdmKINin2LIg2YXYsdmD2LIg2YPZhtiq2LHZhCDZh9mI2LTZhdmG2K8g2K/YsSDYs9in2YQg2KzYp9ix2Yo=

مدیرکل نظارت بر ساخت و سازها و کمیسیون ماده صد شهرداری مشهد خبرداد؛

بهره برداری از مرکز کنترل هوشمند در سال جاری

مدیرکل نظارت بر ساخت و سازها و کمیسیون ماده صد شهرداری مشهد از بهره برداری مرکز کنترل هوشمند درسال جاری خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مسعود ایاز عصر امروز در حاشیه جلسه توجیهی همکاران پلیس ساختمان اظهار کرد: برای نظارت بر ساخت و سازها برنامه ای جامع تدوین شده است همچنین مصوبه ای در کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر مشهد مبنی بر آموزش مستمر کارکنان وجود دارد.
وی افزود: امروز اولین جلسه آموزشی در این زمینه است. علت تاخیر در برگزاری جلسه نیز شیوع ویروس کرونا بوده است. در حال حاضر بنا بر این است که این جلسات به صورت مستمر هر ماه برگزار شود.
مدیرکل نظارت بر ساخت و سازها و کمیسیون ماده صد شهرداری مشهد بیان کرد: در این جلسات نکات قانونی، اخلاقی، مثبت و منفی عملکرد استان یادآوری و گوشزد خواهد شد و در پایان نیز آزمونی در راستای ارزیابی شرکت کنندگان برگزار خواهد شد.
ایاز خاطرنشان کرد: از جمله طرح هایی که در راستای هوشمند سازی در دستور کار قرار گرفته می توان به استفاده از فناوری های نوین مانند پهباد، دوربین و سامانه الکترونیکی اشاره کرد. همچنین کلیه اقدامات ما در سال گذشته به صورت سیستمی بوده و اقدامات دستی حذف شده است کهاین روند به صورت مستمر در حال تکمیل شدن است.
وی با اشاره به بهره برداری از مرکز کنترل هوشمند در سال جاری، اضافه کرد: در نظر داریم در راستای بهبود رصد و پایش، بر روی ماشین های نظارتی دوربین نصب شود.
مدیرکل نظارت بر ساخت و سازها و کمیسیون ماده صد شهرداری مشهد گفت: همچنین یکی دیگر از اولویت های ما بحث برداشت حریم به وسیله پهباد است که با استفاده از آن روند نظارت نیز بهبود خواهد یافت.
غزاله شهیدی
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1013286908468
Qt: 2.1710412502289