پنجشنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۷ ۶۸۶
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • آخرین اخبار کرونا ویروس
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2KLYstmF2YjZhiDYutmK2LEg2K3YttmI2LHZiiDYttmF2YYg2K7Yr9mF2Kog2KrZhdiv2YrYryDZvtix2YjYp9mG2Ycg2KjZh9ix2Ycg2KjYsdiv2KfYsdmKINiq2KfZg9iz2YrYsdin2YbYp9mGIA==

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خبرداد؛

برگزاری آزمون غیر حضوری ضمن خدمت تمدید پروانه بهره برداری تاکسیرانان

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از برگزاری آزمون ضمن خدمت تاکسیرانان جهت تمدید و یا صدور پروانه فعالیت تاکسیرانان خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی با بیان این مطلب، اظهار کرد: به جهت حفظ سلامت تاکسیرانان، رعایت پروتکل های بهداشتی و کاهش مراجعات حضوری، آزمون ضمن خدمت تاکسیرانان جهت تمدید و صدور پروانه بهره برداری از طریق پیام رسان داخلی گپ به صورت غیرحضوری برگزار می شود.
وی افزود: در همین راستا تاکسیرانان می توانند با نصب پیام رسان گپ و مراجعه به کانال آموزش ضمن خدمت سازمان به آدرس taxiranimashhad3 بعد از دریافت و مطالعه جزوه آموزشی، همه روزه راس ساعت 10 صبح در این آزمون شرکت کنند.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد تاکید کرد: همچنین تاکسیرانان می توانند سوالات احتمالی خود را از طریق همین کانال با بخش ارتباط با مدیر آموزش در میان گذاشته و پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.
محبی خاطرنشان کرد: نتایج آزمون متقاضیان به صورت الکترونیک به شرکت کارگزار ارسال می شود و تاکسیرانان بعد از شرکت در آزمون می توانند از طریق شرکت کارگزار ادامه مراحل تمدید پراونه یا صدور پروانه بهره برداری خود را دنبال کنند.
غزاله شهیدی
 

منبع:
آدرس کوتاه شده: