سه شنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۹:۱۸
چچ
2YPYs9ioINiq2YbYr9mK2LMg2LLYsdmK2YYg2KzYp9mK2LLZhyDZhdmE2Yog2KfZhtis2YXZhiDYrdiz2KfYqNix2LPYp9mGINiv2KfYrtmE2Yog2KfZitix2KfZhiDYqtmI2LPYtyDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDZhdi02YfYrw==

معاون مالی و پشتیانی شهرداری مشهد؛

کسب تندیس زرین جایزه ملی انجمن حسابرسان داخلی ایران توسط شهرداری مشهد

معاون مالی و پشتیانی شهرداری مشهد از کسب تندیس زرین جایزه ملی انجمن حسابرسان داخلی ایران توسط شهرداری مشهد خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نایینی عصر امروز در مراسم اهدا جایزه ملی انجمن حسابرسان داخلی ایران به شهرداری مشهد، اظهار کرد: در دوره پنجم مدیریت شهری دو شعار اصلی ارتقای کارآمدی، شفافیت و توانمندی است که اجرای همزمان آن، نیازمند بحث کارآمدی و بهبود عملکردی است.
وی افزود: عملکرد و شفافیت؛ دو جنبه اصلی این شعار است که ماحصل آن خروجی های فیزیکی است. ایجاد اتاق های شیشه ای و شفافیت در شهرداری ها علی رغم افزایش محدودیت ها، دارای راهکارهای مختلفی است.
معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد بیان کرد: رویکرد مدیریت شهری در دوره پنجم، بحث افزایش کارایی، شفافیت و نظارت است. در حوزه نظارت ها؛ یکی از راهبردهای اصلی، بحث حسابرسی است که به شکل جدی و علمی تر پیگیری می شود.
خواجه نائینی خاطرنشان کرد: شهرداری مشهد به عنوان تنها شهرداری در کلانشهرها به صورت اختیاری خود را در معرض ارزیابی قرار داده است و در سال گذشته برای اولین بار در این رقابت شرکت کرد و جایزه ملی حسابرسی در سطح دو را از آن خود کرد.
وی اضافه کرد: طبیعتا اگر شهرداری در مسیر رو به رشد قرار بگیرد، باید علی رغم حفظ سطح خود، رو به جلو حرکت کند. به همین دلیل امسال در یک سطح بالاتر از سطح سال گذشته، توانستیم جایزه طلایی را از آن خود کنیم.
معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد تصریح کرد: تاکنون موفق به دریافت سه سطح از این جایزه شده ایم و تلاش ما در راستای کسب دو سطح نهایی آن است. 

غزاله شهیدی
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.3866206804911
Qt: 1.0741751194