جمعه, ۲۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۷:۵۹
چچ
2K3Zhdin2YrYqiDYp9iyINu027kg2YfZitim2Kog2YXYsNmH2KjZiiDYqNix2KfZiiDYqNix2q/Ystin2LHZiiDYsdmI2YrYr9in2K/Zh9in2Yog2K/Zh9mHINii2K7YsSDYtdmB2LE=

سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبر داد؛

حمایت از ۴۹ هیئت مذهبی برای برگزاری رویدادهای دهه آخر صفر

سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از برگزاری مراسم بزرگ عزاداری در مناطق ۱۳گانه شهر طی سه روز پایانی ماه صفر در ۴۹ نقطه شهر خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا دانایی ضمن تسلیت ایام سوگواری دهه آخر ماه صفر از حمایت‌ سازمان اجتماعی و فرهنگی برای برگزاری رویدادهای مذهبی در روزهای آتی خبرداد و اظهار کرد: طبق مصوبه ستاد استانی مبارزه با کرونا مبنی بر همکاری لازم برای برگزاری مراسم دهه آخر صفر در بوستان‌ها و فضای باز توسط هیات مذهبی، این سازمان اقدام به مشارکت در اجرای برنامه‌های این ایام کرده است.

وی افزود: تامین زیر ساخت های مورد نیاز هیات و تامین امکانات مناسب جهت رعایت فاصله گذاری اجتماعی در حین مراسم از جمله اقدامات این سازمان است.
دانایی ضمن تاکید بر ارائه خدمات به شورای هیات مذهبی برای برگزاری این برنامه‌ها خاطرنشان کرد: ۴۹ هیئت تحت حمایت این سازمان قرار گرفته و ۴۹ نقطه نیز برای اجرای این رویداد در مناطق ۱۳گانه تعیین شده است.
گفتنی است تمامی رویدادهای فرهنگی برای ایام سوگواری دهه آخر صفر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ضدعفونی محیطی مستمر در نقاط تعیین شده، انجام خواهد شد. 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.9708088239034
Qt: 0.47095894813538