دوشنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶
چچ
2KrYtdmI2YrYqCDZhNin2YrYrdmHINmF2KzZiNiyINin2YbYudmC2KfYryDZgtix2KfYsdiv2KfYryDZvtix2YjamNmHINiz2LHZhdin2YrZhyDar9iw2KfYsdmKINin2YTZhdin2YYg2YfYp9mKINmH2YjYtNmF2YbYryDYtNmH2LHZiiA=

سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد خبر داد؛

تصویب لایحه مجوز انعقاد قرارداد پروژه سرمایه گذاری المان های هوشمند شهری

سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد از احداث ۱۵۰ سازه هوشمند با ارزشی بالغ بر۳۶۰ میلیارد ریال طی یک سال آینده خبر داد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی حاتمی با بیان این خبر اظهار کرد: لایحه ساخت المان های هوشمند شهری در راستای تحقق رویکرد «مشهد شهر هوشمند شهر امید و زندگی»، در صد و نهمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی مصوب شد، که بر اساس آن تعداد ۱۵۰ سازه هوشمند با ارزشی بالغ بر۳۶۰ میلیارد ریال و در بازه زمانی یکسال توسط سرمایه گذار بخش خصوصی احداث می شود.
وی افزود: همچنین این سازه ها با هدف یکپارچه سازی، توسعه و ارائه خدمات الکترونیک، ۱۶ عملکرد حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از جمله شارژ کارت شهروندی، cashless های بانکی، اینترنت بی سیم، شارژ سریع دستگاه های دیجیتال، وب کیوسک اطلاع رسانی خدمات و کسب و کارهای شهری، سیستم پایش و اعلام میزان آلاینده های محیط زیست و.... را در اختیار شهروندان، زائرین، فعالان محلی حوزه کسب و کار و شرکت های حوزه مخابرات و IT قرار خواهد داد.
حاتمی با اشاره به ویژگی سازه های هوشمند مذکور و تاثیر بسزای آن در ارتقا کیفیت خدمات مربوطه بیان کرد: این سازه ها قابلیت نصب آنتن های میکرو BTS مخابراتی، شارژ دستگاه های هیبریدی و سایر بسترهای مربوط به سیستم های IOT را دارا می باشند.
وی خاطرنشان کرد: قرارداد پروژه احداث المان های هوشمند شهری به همت معاونت اقتصادی شهرداری مشهد و با همکاری سازمان فناوری و ارتباطات و سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری منعقد می شود و امیدواریم نخستین نمونه های این سازه ها پیش از پایان سال به بهره برداری برسد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.9940193494161
Qt: 2.0350408554077