پنجشنبه, ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۵۲
چچ
2YXZitiy2KfZhiDYp9ir2LHar9iw2KfYsdmKINm+2LHZiNmG2K/Zh9iMINmF2LnZitin2LEg2YXZh9mF2Yog2KjYsdin2Yog2KfZiNmE2YjZitiqINiv2YfZiiDYqNmHINin2YLYr9in2YXYp9iqINio2KfYstix2LPZiiDYp9iz2Ko=

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد؛

میزان اثرگذاری پرونده، معیار مهمی برای اولویت دهی به اقدامات بازرسی است

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد گفت: باتوجه به حجم بالای فعالیت های حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات، میزان و عمق اثربخشی که در خاتمه پیگیری هر پرونده صورت می گیرد، باید به عنوان یک شاخص مهم در اولویت دهی به اقدامات بازرسی مدنظر قرار گیرد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی که به مناسبت هفتم آبان ماه (روز بازرس) طی بازدید از اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری مشهد، اظهار کرد: کارشناسان و مسئولان بازرسی در اولویت بخشی فعالیت ها باید اقداماتی را مدنظر قرار دهند که در نهایت با پیگیری آن بتوان فرآیند های احتمالی اشتباه و زمینه های بروز تخلف گسترده و کلان را به صورت سازمانی اصلاح و جبران کرد.
وی افزود: اگرچه رسیدگی به همه موضوعات و درخواست های طرح شده نزد حوزه بازرسی از اهمیت خاص خود برخوردار است، اما باید بر روی رفع زمینه بروز تخلفات و سوء استفاده های بزرگ تمرکز کرد، چرا که نتیجه حاصل از پیگیری موارد کلان می تواند در پاسداشت سهم قابل توجهی از حقوق عامه و رضایتمندی تعداد زیادی از شهروندان موثر باشد و این امر در نهایت به جلوگیری از شکل گیری تخلفات خرد و تشکیل پرونده های متعدد کمک شایانی خواهد کرد.
معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد در این دیدار همچنین ضمن تقدیر از فعالیت های مجدانه و خستگی ناپذیر کارشناسان و مسئولان حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات، تصریح کرد: حسن برخورد و ملایمت در پاسخگویی به ارباب رجوع و ثبات و قاطعیت در پیگیری و رسیدگی به گزارشات و تخلفات احتمالی از ویژگی های لازم کار بازرسی است.
خواجه نائینی ادامه داد: همراهی و تعامل همکاران حوزه بازرسی در رسیدگی دقیق و تخصصی به مباحثی که نیاز به بررسی های فنی و کارشناسی دارد، ستودنی بوده و جای خوشحالی است که رویکرد کارکنان این حوزه ارشادی و پیشگیرانه در مقابله با تخلفات است.
در این دیدار یوسف پیروی، مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات گزارشی از اهم فعالیت ها و دستاوردهای این اداره کل ارائه و چالش های پیش رو برای تسریع و تدقیق انجام اقدامات این حوزه را مطرح کرد.
همچنین سید کمال الدین شاهچراغی مدیرکل پشتیبانی شهرداری نیز در این بازدید ضمن تبریک روز بازرس با کارکنان حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری دیدار و گفت و گو کرد.
غزاله شهیدی

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 3.6580546696981
Qt: 4.4569163322449