دوشنبه, ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۳
چچ
2YHYsdmI2LTar9in2Ycg2YfYp9mKINiy2YrYsdmG2LjYsSDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDYqNin2YrYryDYstmF2YrZhtmHINix2YHYp9mHINmF2LHYr9mF2Yog2LHYpyDZgdix2KfZh9mFINmD2YbYrw==

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد؛

فروشگاه های زیرنظر شهرداری باید زمینه رفاه مردمی را فراهم کند

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد گفت: در بحث رفاه مردمی فروشگاه های شهرداری ذیل نظر سازمان مشاغل شهری باید نقش فعالی را ایفا کند و عرضه کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به قیمت یارانه ای می تواند در شرایط اقتصادی موجود کمک شایانی کند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی در حاشیه بازدید از سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد، اظهار کرد: در تلاش هستیم تا در شورای اسلامی شهر مشهد مصوباتی که از نظر مالی و اعتباری مورد نیاز این سازمان است را اخذ کنیم تا کیفیت کار و اقدامات این سازمان افزایش پیدا کند.
وی تاکید کرد: در حوزه های خاص مرتبط با نظارت بر تابلوهای واحدهای تجاری، سازه های تبلیغات محیطی سطح شهر و حوزه بازارها و ساماندهی مشاغل موضوعات مناسبی در دستور کار این سازمان قرار گرفته و اولویت اول آن در رابطه با هوشمند سازی نظارت ها است.
معاون شهردار مشهد تصریح کرد: همچنین بحث توزیع بیشتر اقلام اساسی در سطح بازار یکی دیگر از اولویت های مهم مطرح شده در این جلسه بود. در این زمینه شهرداری باید کمک هایی را لحاظ کند تا در بازارهای مختلف خود شاهد عرضه کالاهای بیشتری باشیم.
غزاله شهیدی

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.139311949412
Qt: 2.2023532390594