شنبه, ۰۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۴:۱۳
چچ
2YfZiNi02YXZhtiv2LPYp9iy2Yog2KrYp9mD2LPZiiDZh9in2Yog2LPYt9itINi02YfYsSA=

سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد خبرداد؛

هوشمندسازی تاکسی های سطح شهر

سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد از هوشمندسازی ۱۱هزار تاکسی در سطح شهر طی مدت زمان ۱۸ ماه خبر داد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی حاتمی با بیان این خبر، اظهار کرد: به همت معاونت اقتصادی، سازمان تاکسیرانی و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، پروژه هوشمند سازی تاکسی های شهرداری مشهد در راستای ارتقا کیفیت خدمات تاکسی های شهری و بهبود فرایند مدیریت و نظارت تعریف و در دستور کار قرارگرفت.
وی افزود: در بخش های اصلی این پروژه که با همکاری بخش خصوصی تامین مالی و اجرا خواهد شد، سیستم محاسبه نرخ، مانیتورینگ، سیستم متمرکز نرم افزاری و مالتی مدیا، سیستم ارتباطی چند منظوره، بسترهای مختلف پرداخت الکترونیک و همچنین بستر پخش پیام های شهروندی و تبلیغاتی پیش بینی شده است.
حاتمی ضمن اشاره به خدمات رسانی گونه های مختلف تاکسی در سطح شهر مشهد به شهروندان بیان کرد: استقرار این سیستم امکان ایجاد توازن مکانی و زمانی در سرویس دهی، ارتقا درآمدزایی تاکسی رانان و نیز بهبود کیفیت خدمات ارائه شده به شهروندان عزیز در این حوزه را فراهم خواهد آورد.
وی اضافه کرد: پروژه مذکور با برآورد اعتباری بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد ریال در‌ مدت زمان ۱۸ ماه تکمیل خواهد شد و بر این اساس بیش از ۱۱ هزار تاکسی در سطح شهر هوشمند سازی می شود.
سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد در پایان خاطرنشان کرد: اطلاعات مربوط به نحوه مشارکت بخش خصوصی فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در قالب فراخوان معاونت اقتصادی منتشر شده است که اطلاعات ان از طریق سایت معاونت به آدرس www. Eco.mashhad.ir قابل دسترسی است.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 3.6700218518575
Qt: 4.429025888443