سه شنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۹:۱۴
چچ
2YHYsdin2K7ZiNin2YYg2KjZh9ix2Ycg2KjYsdiv2KfYsdmKINin2LIg2K/ZiNmF2YrZhiDZhtmK2LHZiNqv2KfZhyDYqNmK2Yjar9in2LIg2YXZhtiq2LTYsSDYtNiv

سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد؛

فراخوان بهره برداری از دومین نیروگاه بیوگاز منتشر شد

سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد از انتشار فراخوان بهره برداری از دومین نیروگاه بیوگاز خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مشهد؛ مهدی حاتمی گفت: فراخوان شناسایی سرمایه گذار جهت ساخت و بهره برداری از دومین نیروگاه بیوگاز مشهد واقع در جاده میامی با حجم سرمایه گذاری۴۰۰میلیارد ریال و ظرفیت ۶۰۰ کیلو وات در ساعت منتشر شد.
وی ادامه داد: پس از نیروگاه بیوگاز طرق این دومین نیروگاه بیوگاز در مشهد است که ساخت آن تاثیر بسزایی در جلوگیری از انتشار آلایندگی در محیط زیست، کاهش مصرف انرژی فسیلی و ایجاد انرژی الکتریسیته خواهد داشت.
حاتمی بیان کرد: اقدامات لازم با هماهنگی سازمان مدیریت پسماند و به لحاظ تجارب موفق شهرداری مشهد نسبت به استخراج گاز حاصل از مراکز دفن زباله و امکان سنجی اقتصادی پروژه احداث نیروگاه بیوگاز(تولید انرژی الکتریکی از گاز لندفیل ایستگاه شماره ۲پسماند) منطبق بر مطالعات فنی سازمان مدیریت پسماند انجام شده است.
وی با بیان اینکه اطلاعات مربوط به نحوه مشارکت بخش خصوصی فعال در حوزه مربوطه در قالب فراخوان منتشر شده است افزود: این فراخوان برای متقاضیان در آدرس www. Eco.mashhad.ir قابل دسترسی می باشد.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.319230556488
Qt: 2.4797480106354