پنجشنبه, ۰۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۳ ۶۴۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • آخرین اخبار کرونا ویروس
  • اجتماعی و فرهنگی
چچ
2KrZiNiy2YrYuSDbsdu427XbtiDYqNiz2KrZhyDYp9mC2YTYp9mFINi62LDYp9mK2Yog2KjZitmGINiu2KfZhtmI2KfYr9mH4oCM2YfYp9mKINmD2YXigIzYqNix2K7ZiNix2K/Yp9ixIA==

با حمایت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری محقق شد؛

توزیع ۱۸۵۶ بسته اقلام غذایی بین خانواده‌های کم‌برخوردار

سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با هدف حمایت از اقشار آسیب‌پذیر و کم‌برخوردار در حاشیه شهر هزار و ۸۵۶ بسته اقلام غذایی را بین خانواده‌های ساکن در مناطق کم‌برخوردار توزیع کرد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ باتوجه به استمرار بحران کرونا و شرایط اقتصادی نامطلوب ناشی از این وضعیت، سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از سال گذشته تا کنون طی چند مرحله، اقدام به توزیع بسته‌های غذایی به ساکنان مناطق کم‌برخوردار کرده است.
این سازمان پویش «باهم می‌مانیم» را از سال گذشته راه‌اندازی کرده و با مشارکت ادارات اجتماعی مناطق ۱۳گانه، شوراهای اجتماعی محلات و خیرین اقدام به تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی می‌کند.
طی هفته گذشته هزار و ۷۵۶ بسته در مناطق کم برخوردار میان خانواده‌های ساکن حاشیه شهر وگروه‌های آسیب‌پذیر تخت عنوان این پویش توزیع کرده است.
فرهنگسرای رسالت در خط مقدم حمایت از خانواده‌های آسیب دیده
براساس این گزارش معاونت فرهنگی و هنری نیز طرح رزمایش کمک مومنانه را از طریق فرهنگسرای رسالت دنبال می‌کند.
این پویش در فواصل مختلف و مناسبت‌های تقویمی با کمک خیرین، تشکل‌ها و مجموعه‌های فرهنگی به راه افتاد. تاکنون ۱۰۰ بسته شامل اقلام غذایی و خوارو بار به ارزش ۴۰۰ هزار تومان تهیه و در مناطق پیرامونی توزیع شده است.
گفتنی است تا کنون ۴۰ میلیون تومان توسط گروه‌های داوطلب و خیرین برای خرید این بسته‌های غذایی صرف شده است.

منبع:
آدرس کوتاه شده: