دوشنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱
چچ
2YHYsdin2K7ZiNin2YYg2LnZhdmI2YXZiiDYt9ix2K0g2YfYp9mKINm+2pjZiNmH2LTZiiDYp9iv2KfYsdmHINmD2YQg2K/Ysdii2YXYr9mH2KfZiiDYudmF2YjZhdmKINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmF2LTZh9ivIA==

مدیرکل درآمدهای عمومی خبرداد؛

فراخوان عمومی طرح های پژوهشی اداره کل درآمدهای عمومی شهرداری مشهد

مدیرکل درآمدهای عمومی شهرداری مشهد از انتشار فراخوان عمومی طرح های پژوهشی "بازنگری و بازآرایی ساز و کار اجرایی مناسب برای اخذ عوارض کسب و پیشه در شهر مشهد " و " بررسی فرصت های بالقوه تامین درآمدهای عمومی پایدار از اقتصاد گردشگری برای شهرداری مشهد" خبرداد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمود برهانی با بیان این مطلب، اظهار کرد: کلانشهر مشهد بزرگترین کانون جمعیتی شرق و شمال شرق کشور محسوب می شود و شهرداری مشهد در زمینه حضور بهتر و پررنگ تر زائران و گردشگران، سالیانه هزینه بالایی را صرف ارائه خدمات شهری از قبیل نظافت شهری، نگهداری و حفاظت فضاهای سبز و پارک ها، ترافیک و حمل و نقل، عمران و توسعه و... می کند.
وی افزود: به منظور استمرار و بهبود کیفیت این خدمات، شهرداری مشهد نیاز به شناسایی منابع درآمدی جدید و پایدار و همچنین اصلاح برخی رویه های درآمدزایی موجود را دارد.
مدیرکل درآمدهای عمومی شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: با توجه به پتانسیل ها و توان علمی اساتید، نخبگان و پژوهشگران حوزه شهری جهت ارائه الگوی جدید تامین درآمدهای پایدار در حوزه اقتصاد گردشگری و همچنین اصلاح و بروز رسانی شیوه اخذ عوارض کسب و پیشه، اداره کل درآمدهای عمومی اقدام به تعریف طرح پژوهشی و انتخاب مشاور علمی از طریق فراخوان عمومی نموده است.
برهانی ادامه داد: به منظور شرکت در فراخوان های مذکور، پژوهشگران و اساتید خبره شهری با تخصص های اقتصادی، مالی، برنامه ریزی شهری و حقوقی می توانند تا تاریخ 12 آذر سال جاری برای طرح پژوهشی " بازنگری و بازآرایی ساز و کار اجرایی مناسب برای اخذ عوارض کسب و پیشه در شهر مشهد " و تا تاریخ 18 آذر ماه سال جاری برای طرح پژوهشی " بررسی فرصت های بالقوه تامین درآمدهای عمومی پایدار از اقتصاد گردشگری برای شهرداری مشهد" از طریق سامانه پژوهش و نوآوری شهرداری مشهد به آدرس http://tasks.mashhad.ir شرکت کنند.
غزاله شهیدی

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.8805667559306
Qt: 1.8150341510773