پنجشنبه, ۰۴ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۳۷
چچ
INio2LHar9iy2KfYsdmKINin2YjZhNmK2YYg2KzZhNiz2Ycg2YPZhdmK2KrZhyDZgdix2YfZhtqv2Yog2Ygg2KfYrNiq2YXYp9i52Yog2LPYp9iu2Kog2Ygg2LPYp9iy2YfYp9mKINmF2LTZh9ivIA==

مدیرکل نظارت بر ساخت و سازها و کمیسیون ماده صد شهرداری مشهد خبر داد؛

برگزاری اولین جلسه کمیته فرهنگی و اجتماعی ساخت و سازهای مشهد

مدیرکل نظارت بر ساخت و سازها و کمیسیون ماده صد شهرداری مشهد از برگزاری اولین جلسه کمیته فرهنگی و اجتماعی ساخت و سازهای مشهد با حضور نمایندگان حوزه های مختلف شهرداری خبرداد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مسعود ایاز در اولین جلسه کمیته فرهنگی و اجتماعی ساخت و سازهای مشهد، اظهار کرد: در این جلسه، اعضا ضمن بررسی ابعاد مختلف شکل گیری ساخت و سازهای غیرمجاز، بر لزوم بکارگیری حداکثری از ظرفیت های مردمی تاکید فراوانی شد.
وی افزود: همچنین در این جلسه تصمیم بر آن شد که در جلسات بعدی از همه دستگاه های ذی نفع در موضوع ساخت و سازها از آستان قدس رضوی، اداره کل اوقاف، سازمان جهاد کشاورزی دعوت کنیم. همچنین نمایندگان معاونت اجتماعی نیروی انتظامی و معاونت پیشگیری از جرم دادستانی نیز در این جلسه حضور داشته باشند.
مدیرکل نظارت بر ساخت و سازها و کمیسیون ماده صد شهرداری مشهد بیان کرد: بسترسازی برای اطلاع رسانی موثر و فرهنگ سازی مفید، از برنامه هایی است که در این کمیته باید پیگیری شود.
ایاز تاکید کرد: بخشی از ساخت و سازهای غیرمجاز ناشی از عدم اطلاع و آگاهی مردم از ضوابط و قوانین است که امید داریم با این اقدام بتوان از ضررهای مادی و معنوی این امر جلوگیری به عمل آوریم.
غزاله شهیدی

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1156093279521
Qt: 2.1526997089386