یکشنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۲۶
چچ
2KLYutin2LIg2LfYsditINiq2K7ZgdmK2YEg2b7Yp9mK2KfZhiDYs9in2YQg2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXYtNmH2K8g

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد اعلام کرد؛

آغاز طرح تخفیف پایان سال شهرداری مشهد

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد از آغاز طرح تخفیف پایان سال بهای خدمات و عوارض شهرداری مشهد به منظور حمایت از فضای کسب و کار و صنعت ساختمان خبرداد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی با اشاره به مصوبه شورای اسلامی شهر درخصوص مجوز افزایش سطح تخفیف برای پرداخت های نقدی مودیان شهرداری، اظهار کرد: از بازه زمانی 22 دی تا 22 بهمن ماه تمامی پرداخت های نقدی بهای خدمات و شهرداری مشهد مشمول 24 درصد تخفیف خواهد شد.
وی ادامه داد: این تخفیفات شامل بدهی های جاری و معوق مربوط به عوارض صدور پروانه و پایانکار ساختمانی و همچنین عوارض توسعه خطوط قطار شهری است.
معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد با بیان برخی دیگر از جزئیات این طرح، افزود: همچنین به دلیل پیشگیری از شیوع مجدد ویروس کرونا و کاهش مراجعات حضوری مودیان، غیر از تخفیفات فوق، شهرداری برای پرداخت عوارض خودروهای فعال در مشهد، بهای خدمات پسماند و آتش نشانی مندرج در قبوض نوسازی و عمران شهری و در نهایت عوارض کسب و پیشه به مودیانی که فیش پرداختی را از طریق سامانه الکترونیکی پرداخت عوارض شهرداری مشهد دریافت کرده و آن را طی 22 دی تا 10 اسفندماه از طریق این سامانه پرداخت کنند، 24 درصد مبلغ فیش را به عنوان جایزه به ایشان اعطا می کند.
خواجه نائینی خاطرنشان کرد: گفتنی است سامانه پرداخت الکترونیکی شهرداری مشهد به آدرس avarez.mashhad.ir در دسترس شهروندان قرار گرفته و از آن طریق امکان پرداخت عوارض کسب و پیشه، نوسازی و خودرو پیش بینی شده است.
وی تصریح کرد: شهروندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با سامانه ارتباطات مردمی 137 تماس گرفته و نکات و سوالات احتمالی خود را طرح کنند.
غزاله شهیدی

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.4174900054932
Qt: 1.1848027706146