سه شنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۴
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اجتماعی و فرهنگی
  • دهه مبارک فجر سال 1399
چچ
2b7YsdqG2YUg2YbZhdin2K8g2YjZgdin2YIg2YXZhNmKINin2LPYqg==

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد؛

پرچم نماد وفاق ملی است

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: امروز ما در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، از خاطر ما نرفته که در آن زمان شهدا جان نثاری زیادی کردند تا جامعه شرایط بهتری داشته باشد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدمحسن مصحفی در مراسم رونمایی از بزرگترین پرچم ایران در شرق کشور، اظهار کرد: همه ما می‌دانیم پرچم ها برای ملت ها یکی از عناصر وحدت بخش است که همه مردم آن را فارغ از هر گویش و سنتی به عنوان یک عنصر مقدس می شناسند و برای او احترام قائل هستند.
وی با بیان اینکه پرچم نماد وفاق ملی است، افزود: امروز ما در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، از خاطر ما نرفته که در آن زمان شهدا جان نثاری زیادی کردند تا جامعه شرایط بهتری داشته باشد.
معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد بیان کرد: همچنین همه‌ شهیدان برای سرافرازی و برافراشته بودن این پرچم افتخار آفرینی کردند.
مصحفی تصریح کرد: خوشحالیم که در آستانه 22 بهمن ماه سال جاری شاهد برگزاری سه رویداد مهم از جمله رونمایی از بزرگترین پرچم ایران در شرق کشور، رونمایی از نقاشی دیواری شهید صیاد شیرازی و رونمایی از سردیس شهید اندرزگو هستیم.
غزاله شهیدی

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7266766230265
Qt: 1.5866875648499