سه شنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۰ ۳۹۸
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اجتماعی و فرهنگی
  • دهه مبارک فجر سال 1399
چچ
2KfZhtmC2YTYp9ioINio2Ycg2LnZhtmI2KfZhiDZitmDINi52YbYtdixINmB2LHZh9mG2q/ZiiDYp9iyINin2YfZhdmK2Kog2YjZitqY2YfigIzYp9mKINio2LHYrtmI2LHYr9in2LEg2KfYs9iqIA==

رییس اداره امور هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد؛

انقلاب به عنوان یک عنصر فرهنگی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است

رییس اداره امور هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: انقلاب به عنوان یک عنصر فرهنگی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ بهزاد چوپانکاره در مراسم رونمایی از بزرگترین پرچم ایران در شرق کشور، ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: در راستای اقدامات خوب و فرهنگی که توسط سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد صورت می گیرد، امروز شاهد رونمایی از بزرگترین پرچم ایران در شرق کشور و سومین آن در ایران هستیم.
وی با بیان اینکه انقلاب به عنوان یک عنصر فرهنگی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، افزود: خوشحالیم این رویدادها در آستانه 22 بهمن ماه صورت گرفت.
رییس اداره امور هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد بیان کرد: انقلاب اسلامی و آرمان های آن برای ما دارای اهمیت ویژه ای است و ما یاد و خاطر شهدای گرانقدر انقلاب را گرامی می داریم.
پرچم نماد هویت و فرهنگ یک کشور است
در ادامه نیز شهناز رمارم، عضو شورای سلامی شهر مشهد، ادامه داد: پرچم نماد و هویت یک کشور است و رنگ های آن مانند زبان یک کشور وسیله ارتباط است.
وی تاکید کرد: رنگ سبز در پرچم ایران نماد سلامت و سرسبزی، سفید نماد صلح و دوستی و قرمز نماد دلاوری است.
غزاله شهیدی

 

منبع:
آدرس کوتاه شده: