چهارشنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ۱۷:۰۴ ۳۷۲
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اخبار مرکز 137
  • دهه مبارک فجر سال 1399
چچ
2LHZiNmG2YXYp9mK2Yog2KfYsiDZhtix2YUg2KfZgdiy2KfYsSDahtmG2K/Ysdiz2KfZhtmHINin2Yog2YHYrNix2KfZhtmHINux27Pbtw==

در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی صورت گرفت؛

رونمایی از نرم افزار چندرسانه ای فجرانه ۱۳۷

بسته نرم افزار چند رسانه ای فجرانه ۱۳۷، همزمان با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد رمضانی فرخد با اعلام این خبر، افزود: در دهه فجر شکوهمند انقلاب اسلامی، جهت به تصویر کشیدن عملکرد مرکز ۱۳۷ و همچنین شبکه مسائل شهر مشهد در مناطق و محلات، بر آن شدیم تا علاوه بر اقدامات گذشته، نوآوری جدیدی را ارائه کنیم.
وی ادامه داد: در همین راستا، بسته نرم افزاری چند رسانه ای فجرانه ۱۳۷ طراحی و آماده سازی و در روز ۲۲ بهمن ماه سال جاری رونمایی شد، این بسته شامل گزارش ویژه سالانه محلات و همچنین گزارش ویژه آسیب شناسی مسایل محلات حاشیه شهر مشهد بوده که از حدود یک میلیون تماس مردمی با مرکز ۱۳۷ استخراج شده است.
رمضانی فرخد اضافه کرد: در این نرم افزار، موضوعات مختلف در قالب نقشه های داده محور GIS در حوزه های عمرانی، حمل و نقل و ترافیک، خدمات شهری فضای سبز، شهرسازی و سایر حوزه های تخصصی مدیریت شهری گردآوری شده است و برای همه شهروندان به خصوص مدیران شهری، نخبگان، متخصصان شهرسازی، تحلیلگران محلات، پژوهشگران اجتماعی، دانشجویان و فعالان برنامه ریزی شهری قابل استفاده است.
وی گفت: علاقمندان برای استفاده از این نرم افزار اجرایی تحت ویندوز، طی روزهای آینده با مراجعه به سایت مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری مشهد به نشانی www.137.mashhad.ir ، لینک آن را دانلود کنند. 

منبع:
آدرس کوتاه شده: