شنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۰۵
چچ
2KLYutin2LIg2YHYsdii2YrZhtivINin2K7YsCDYqtiz2KpQQ1IgINin2LIg2KLYqti0INmG2LTYp9mG2KfZhiDZhdi02YfYr9mKIA==

مدیر عامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد خبرداد؛

آغاز فرآیند اخذ تستPCR از آتش نشانان مشهدی

مدیر عامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از آغاز فرآیند اخذ تست کرونا از تمامی آتش نشانان و پرسنل ستادی این سازمان خبر داد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، آتشپاد مسعود ظهوریان با بیان این مطلب اظهار کرد: همزمان با پیک چهارم شیوع کرونا و افزایش میزان مبتلایان در سطح شهر مشهد، برنامه‌های بیماریابی کرونا در بین کارکنان سازمان آتش نشانی به صورت روزانه در دستور کار قرار گرفت.
وی با اشاره به همکاری و مساعدت مرکز بهداشت شهرستان در اجرای این طرح، افزود: طرح غربالگری کارکنان تاکنون در چند مرحله برای آتش نشانان و پرسنل حوزه های ستادی انجام شده که خوشبختانه نتایج خوبی به همراه داشته است.
مدیر عامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد بیان کرد: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته با مرکز بهداشت شهرستان مشهد، آزمایش PCR صرفاً برای آتش نشانان و کارکنان حوزه های ستادی و اداری به صورت رایگان انجام می‌شود و برای کارکنان با علائم مشکوک ابتلاء به بیماری کرونا و همچنین پرسنلی که در خانواده‌هایشان بیمار کرونایی داشتند و یا با اشخاص کرونایی در تماس بوده اند، مشاوره های لازم انجام می‌شود.
آتشپاد مسعود ظهوریان خاطر نشان کرد: اجرای این طرح در تمامی 6 منطقه عملیاتی و حوزه های ستادی از روز گذشته آغاز و فرآیند اخذ تست کرونا توسط متخصصان در ایستگاه های معین در سطح شهر مشهد و ساختمان اداری در حال انجام است و سعی می‌شود از همه ظرفیت‌های سازمان، مرکز بهداشت شهرستان در این خصوص استفاده شود و امیدواریم طی هفته جاری از تمامی اتش نشانان تست کرونا اخذ شود.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.9606906572978
Qt: 1.9039771556854