پنجشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۴۹ ۶۳
طبقه بندی:
  • اخبار مناطق
  • استقبال از بهار1400
چچ
اجرای 13 هزار مترمربع روکش آسفالت در معابر فرعی خیابان صابر منطقه 9

اجرای 13 هزار مترمربع روکش آسفالت در معابر فرعی خیابان صابر منطقه 9

شهردار منطقه 9 مشهد از اجرای 13 هزار مترمربع روکش آسفالت در معابر فرعی خیابان صابر این منطقه خبرداد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان این مطلب، اظهار کرد: براساس نیازسنجی های صورت گرفته و در راستای ارتقاء سطح رفاه و رضایتمندی شهروندان و تسهیل در تردد وسایل نقلیه، تمامی معابر فرعی خیابان صابر به عنوان بافتی ناکارآمد و مستعد توسعه با تراکم جمعیتی بالا روکش آسفالت می شود.
وی ادامه داد: این پروژه از دی ماه سال جاری آغاز شده و تاکنون 13 هزار مترمربع از معابر فرعی 3، 4، 5، 6، 7، یکی از معابر خیابان صابر با استفاده از 1600 تن آسفالت روکش شده است.
شهردار منطقه 9 مشهد با بیان اینکه آسفالت تمامی معابر فرعی این خیابان با اعتبار 6 میلیارد ریال انجام خواهد شد، تصریح کرد: این پروژه با توجه به شرایط جوی و مساعد بودن آب و هوا تا پایان سال جاری به پایان خواهد رسید.
اصغری اضافه کرد: علاوه بر اجرای روکش آسفالت در این محله، 1600 مترطول جدول و کانیوو در معابر فرعی خیابان صابر با اعتبار 4.5 میلیارد ریال در حال احداث و بازسازی است و در بهار 1400 به اتمام می رسد.
وی با اشاره به اجرای پیاده روسازی در محله صابر، خاطرنشان کرد: همراه با دیگر پروژه های عمرانی، پیاده روهای صابر یک نیز بازسازی می شود.
شهردار منطقه 9 مشهد خاطرنشان کرد: گفتنی است یکی دیگر از پروژه هایی که در این محله در حال اجرا است، احداث بوستانی به مساحت 10 هزار مترمربع واقع در صابر یک (شهرستانی 13.7) است که از شهریور ماه سال جاری آغاز شده و براساس برنامه زمانبندی در 6 ماهه اول سال 1400 به بهره برداری خواهد رسید.

 

منبع: