پنجشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۲۱ ۱۴۴
طبقه بندی:
  • اخبار مناطق
  • استقبال از بهار1400
چچ
نظافت و لایروبی دریاچه بوستان ارم در منطقه 4

نظافت و لایروبی دریاچه بوستان ارم در منطقه 4

شهردار منطقه چهار مشهد گفت: به منظور افزایش زیبایی بصری محیط و در راستای اجرای طرح استقبال از بهار 1400، بستر دریاچه بوستان ارم واقع در پنجتن 45 با اعتبار 450 میلیون ریال لایروبی می شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی با بیان این خبر اظهار کرد: بوستان ارم واقع در پنجتن 45 با 17 هکتار مساحت در متراکم ترین ناحیه این منطقه واقع شده است.
وی افزود: این بوستان به عنوان یکی از سه بوستان بزرگ منطقه، با محیطی زیبا و امکاناتی متنوعی مانند دریاچه مصنوعی، زمین بازی کودکان و زمین های ورزشی والیبال، بسکتبال، بدمینتون، چمن مصنوعی، نمازخانه و ... دسترسی آسان شهروندان در این محدوده به بوستان و فضای سبز را مهیا کرده است.
شهردار منطقه چهار بیان کرد: در بوستان ارم، مکانی ویژه استفاده بانوان با دو هکتار وسعت و امکاناتی از قبیل آلاچیق، آبنما، دستگاه های بدنسازی پارکی، رختکن، سرویس بهداشتی، مسیر دوچرخه سواری، دو و میدانی و ... در نظر گرفته شده است.
غلامی با بیان اینکه هرساله در راستای افزایش زیبایی بصری، اقدامات و طرح های گسترده بهسازی و زیباسازی بوستان ها در این منطقه انجام می شود، خاطرنشان کرد: به همین منظور و در آستانه فرارسیدن نوروز 1400، پروژه لایروبی بستر دریاچه بوستان ارم با هفت هزار و 500 متر مربع مساحت در حال انجام است.
وی با اشاره به این که در این پروژه دریاچه ارم به طور کامل تخلیه، لجن کشی و شست و شو خواهد شد، اضافه کرد: این پروژه با اعتبار 450 میلیون ریال قبل از نوروز 1400 به پایان خواهد رسید.

 

منبع: