شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۰۹
طبقه بندی: اخبار کوتاه
چچ
2KjZh9iz2KfYstmKINmC2KjZiNixINmF2LfZh9ixINi02YfYr9inINiv2LEg2KLYsdin2YXYs9iq2KfZhiDYrdin2LTZitmHINi02YfYsSDZhdi02YfYrw==

در آستانه سال جدید صورت می گیرد؛

بهسازی قبور مطهر شهدا در آرامستان حاشیه شهر مشهد

مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری مشهد از شروع عملیات اجرایی بهسازی قبور مطهر شهدای آرامستان حاشیه شهر مشهد خبر داد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت‌الاسلام مهدوی دامغانی با بیان این خبر اظهار کرد: در راستای زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و با هدف حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در حاشیه شهر مشهد بهسازی قبور مطهر شهدا در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: در این راستا عملیات بهسازی حدود 60 مزار شهید در آرامستان های نوده و جوادالائمه(ع) آغاز شده و در ادامه قبر شهید آرامستان سیس آباد نیز بهسازی می شود.
مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری مشهد با تاکید بر تقویت زیرساخت های فرهنگی در آرامستان ها گفت: از مزار و یادمان شهید عباسی در آرامستان وکیل آباد در مهرماه امسال رونمایی شد و با برنامه‌ریزی های صورت گرفته عملیات اجرایی بهسازی قبور مطهر شهدا حاشیه شهر همزمان با فرارسیدن سال جدید به پایان می رسد.
مهدوی دامغانی بیان کرد: کلیه هزینه های بهسازی مزار شهدا و بیش از هزار المان عکس گلزار مطهر شهدا از سوی شهرداری مشهد تامین شده است.

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.9489933649699
Qt: 1.8876800537109