یکشنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۵۸ ۵۶
طبقه بندی:
  • اخبار مناطق
  • استقبال از بهار1400
چچ
رفع نقص تابلوها و علایم ترافیکی و انجام تایل فرش بولوار ابوطالب منطقه دو

رفع نقص تابلوها و علایم ترافیکی و انجام تایل فرش بولوار ابوطالب منطقه دو

شهردار منطقه دو مشهد گفت: تابلوهای ترافیکی و نامگذاری معابر که به مرور زمان دچار فرسودگی شده بود در راستای طرح استقبال از بهار رفع نقص می‌شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی در این خصوص افزود: برخی از تابلوهای نصب شده در بالای چراغ های فرماندهی و تقاطع ها و تابلوهای شناسایی شورای اجتماعی محلات فرسوده شده و از وضعیت مناسبی برخوردار نیست به همین دلیل نیاز به رفع نقص دارد.
وی اضافه کرد: به همین دلیل در راستای زیباسازی منظر شهری در قالب فعالیت های استقبال از بهار این تابلوها رنگ آمیزی و رفع نقص می‌شود.
شهردارمنطقه دو مشهد، همچنین به اتمام عملیات تایل فرش در خیابان شهید قرنی 4 و ابوطالب 26 اشاره و تصریح کرد:عملیات تایل فرش، مطابق طرح مصوب در ضلع جنوب بلوار شهید قره نی از قرنی 10 ( تقاطع شهید مطهری ) تا قرنی 4 در حال انجام بوده و تا کنون 70درصد مسیر بهسازی و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
وی ادامه داد: تایل فرش ادامه مسیر نیز تا 20 اسفند به اتمام خواهد رسید و همه مصالح از سطح پروژه جمع آوری خواهد شد تا زائران و مجاوران در تردد با مشکل مواجه نباشند.
فرقانی گفت: اجرای جدول سنگی و تایل گذاری و اجرای مسیر ویژه روشن دلان از ابوطالب 26 تا ابوطالب38 نیز طی هفته گذشته اجرا و به اتمام رسیده است.

 

منبع: