یکشنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۰۹ ۵۳
طبقه بندی:
  • اخبار مناطق
  • استقبال از بهار1400
چچ
بازسازی بیش از 100 عدد از باکس های گالوانیزه سطح منطقه 1

بازسازی بیش از 100 عدد از باکس های گالوانیزه سطح منطقه 1/کاشت 51 هزار بوته گل در میدان شریعتی

شهردار منطقه یک از اجرای عملیات مرمت و بازسازی بیش از 100 عدد از باکس های گالوانیزه سطح این منطقه در راستای اقدامات اجرایی استقبال از بهار 1400 خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی در این خصوص گفت: این عملیات در راستای باز سازی باکس های فرسوده سطح منطقه باهدف افزایش جلوه های بصری، ارتقا سطح بهداشت محلات و مناسب‌سازی محیط شهری انجام شده است.
وی ادامه داد: در راستای اقدامات اجرایی استقبال از بهار 1400 نیز بیش از 100 عدد از مکثف های سطح منطقه مورد اجرای عملیات مرمت، بازسازی و رنگ آمیزی قرار گرفته است.

شهردار منطقه یک هم چنین گفت: 51 هزار بوته گل همیشه بهار، بنفشه و شب بو در راستای استقبال از بهار 1400 در میدان شریعتی این منطقه کاشته شد.

باوندی دراین خصوص افزود: در آستانه بهار 1400 میدان شریعتی این منطقه که از پر ترددترین میدان های مرکزی شهر است با کاشت 51.800 بوته گل همیشه بهار، بنفشه و شب بو غرق در گل شد.

وی افزود: همه ساله با نزدیک شدن به پایان سال و شروع سال جدید در آستانه فرا رسیدن فصل بهار شهرداری منطقه یک اقدام به کاشت گل های فصلی و جلوه بخشی به فضاهای شهری نموده و به استقبال بهار و سال جدید میرود که امسال نیز با برنامه ریزی های صورت پذیرفته در راستای افزایش جلوه های بصری در طرح استقبال از بهار 1400 هفتصد و هشتاد هزار بوته گل در سطح منطقه کاشته خواهد شد.

 

منبع: