یکشنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۴۵ ۷۲
طبقه بندی:
  • اخبار مناطق
  • استقبال از بهار1400
چچ
اجرای نورپردازی های ویژه در منطقه 9 همزمان با اجرای طرح استقبال از بهار 1400

اجرای نورپردازی های ویژه در منطقه 9 همزمان با اجرای طرح استقبال از بهار 1400

شهردار منطقه 9 مشهد از اجرای نورپردازی های ویژه در تقاطع های محوری این منطقه هم زمان با اجرای طرح استقبال از بهار 1400 خبرداد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان این مطلب، اظهار کرد: نورپردازی معابر، یکی از موثرترین راه ها برای زیباسازی معابر شهری و ایجاد نشاط در فضاهای عمومی شهر مخصوصا در شب ها است.
وی ادامه داد: در همین راستا هم زمان با اجرای پروژه های طرح استقبال از بهار 1400، نورپردازی های ویژه ای در تقاطع های غیرهمسطح آزادی، جمهوری و پل شهید پرتویی توسط این منطقه با مجموع اعتبار 7 میلیارد ریال اجرا شده است.
شهردار منطقه 9 مشهد تصریح کرد: در تقاطع غیر همسطح آزادی 140 عدد ریسه بلوطی 50 شعله ای به طول 25 متر با طرح آبشار نصب شده که در شب ها زیبایی خاصی به این محل بخشیده است.
اصغری اضافه کرد: تقاطع جمهوری نیز با استفاده از 140 چتر نوری با رنگ بندی و طرح پرچم ایران آذین بندی و نورپردازی شده است.
وی در خصوص زیباسازی پل شهید پرتویی نیز، بیان کرد: برای زیباسازی و نورپردازی این پل از دو هزار و 500 مترطول ریسه سوزنی با طرح پرچم ایران استفاده شده است.
شهردار منطقه 9 مشهد عنوان کرد: علاوه بر این نورپردازی ها، در طرح استقبال از بهار رفع نواقص و تعمیرات آذین بندی های نوری سطح منطقه نیز در دستور کار قرار دارد.

 

منبع: