شنبه, ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۳۵ ۶۸
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • استقبال از بهار1400
  • خدمات شهری
چچ
تمهیدات آتش‌نشانی مشهد برای لحظه تحویل سال 1400 اعلام شد/ استقرار بانوان آتش نشان داوطلب در حرم رضوی

همگام با بهار؛

تمهیدات آتش‌نشانی مشهد برای لحظه تحویل سال 1400 اعلام شد/ استقرار بانوان آتش نشان داوطلب در حرم رضوی

مدیرعامل آتش‌نشانی مشهد از استقرار بیش از 100 نفر از کارکنان حوزه‌های عملیاتی و ستادی این سازمان در لحظه تحویل سال 1400 در خیابان‌های منتهی به حرم رضوی و مبادی ورودی و خروجی شهر مشهد خبر داد و افزود: تعدادی از بانوان آتش‌نشان داوطلب نیز در حرم امام رضا (ع) مستقر خواهند شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، آتشپاد مسعود ظهوریان بابیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به اهمیت تامین ایمنی شهروندان و زائران، تمامی کارکنان مستقر در 53 ایستگاه آتش‌نشانی مشهد و حوزه‌های ستادی و فرماندهی این سازمان به حالت آماده‌باش کامل درآمده و همچنین در 24 نقطه از معابر و اماکن در نقاط مرکزی مشهد و مبادی ورودی و خروجی این شهر، نیز 100 آتش‌نشان به همراه بیش از 26 دستگاه انواع خودروهای سبک اطفا حریق و نجات و امداد و همچنین موتورسیکلت‌های سیار آتش‌نشانی مشهد مستقر خواهند شد.
وی افزود: همچنین تعدادی از بانوان آتش‌نشان داوطلب آموزش دیده در مکان‌های از پیش تعیین‌شده در داخل حرم امام رضا (ع) که بانوان حضور دارند مستقر می‌شوند.
ظهوریان ضمن توصیه به شهروندان برای رعایت نکات ایمنی گفت: از تمامی همشهریان و زائران درخواست می‌شود در صورت مواجه احتمالی با آتش‌سوزی یا حادثه ضمن حفظ خونسردی خود، سریعاً با شماره ۱۲۵ آتش‌نشانی تماس بگیرند.

 

منبع: