سه شنبه, ۰۳ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۴۹ ۸۲
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • استقبال از بهار 98
چچ
2KrZgtiv2YrYsSDZgdix2YXYp9mG2K/Yp9ixINmF2LTZh9ivINin2LIg2KfYsdin2KbZhyDYrtiv2YXYp9iqINiz2YTYp9mF2Ko=

طی بازدید صورت گرفته از ایستگاه های استقبال از زائر شهرداری مشهد مطرح شد؛

تقدیر فرماندار مشهد از ارائه خدمات سلامت

فرماندار مشهد از ارائه خدمات سلامت در ایستگاه های استقبال از زائر شهرداری مشهد تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا هاشمی فرماندار مشهد، محمدصادق براتی معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی و ابوالفضل مکرمی فر مدیر کل میراث فرهنگی استان طی بازدید هایی در جریان روند فعالیت ستاد راهنمای زائر و مرکز تلفن خدمات گردشگری و زیارت شهرداری قرار گرفتند.
محمد رضا هاشمی فرماندار شهرستان مشهد در حاشیه بازدید، طی جلسه ای با مدیران ستاد گردشگری شهرداری بر لزوم تامین سه رکن امنیت، نظارت و سلامت برای مسافران تاکید کرد و افزود: با توجه به شرایط ویژه بهار ۱۴۰۰ و حساسیت های موجود در تامین سلامت شهروندان و مسافران، تمامی اقدامات و اولویت مدیران دستگاه های اجرایی در ایام نوروز باید متمرکز بر این موضوعات باشد.
فرماندار مشهد در ادامه ضمن تقدیر از مدیران حوزه گردشگری شهرداری مشهد بیان کرد: خدمت در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) توفیقی است لذا این فرصت خدمت رسانی را غنیمت بدانید و حداکثر تلاش خود را در ارائه خدمات موثر و مفید به زائرین امام رئوف انجام دهید.
همچنین محمد صادق براتی معاون امور زائران استانداری و ابوالفضل مکرمی فر مدیر کل میراث فرهنگی نیز با حضور در ایستگاه های استقبال از زائر در در مبادی ورودی شهر از محور نیشابور محور قوچان پایانه مسافربری امام رضا(ع) در جریان روند خدمت رسانی ها قرار گرفتند.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده: