سه شنبه, ۰۳ فروردین ۱۴۰۰ ۲۰:۵۹ ۵۸
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • خدمات شهری
چچ
بازدید رییس شورای اسلامی شهر مشهد از فعالیت ها و خدمات سازمان مدیریت پسماند در ایام نوروز 1400

در ایام نوروز ۱۴۰۰ صورت گرفت؛

بازدید رییس شورای اسلامی شهر مشهد از فعالیت ها و خدمات سازمان مدیریت پسماند در ایام نوروز 1400

رییس شورای اسلامی شهر مشهد از فعالیت ها و خدمات سازمان مدیریت پسماند در ایام نوروز 1400 بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد رضا حیدری رییس شورای اسلامی شهر مشهد از فعالیت ها و خدمات سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد در ایام نوروز 1400 بازدید کرد و ضمن حضور در این سازمان، از ماشین آلات تخصصی حوزه خدمات شهری و مدیریت پسماند بازدید و از رانندگان این حوزه تقدیر کرد.
همچنین در ادامه از مرکز معاینه فنی حافظ، تعمیرگاه ماشین آلات و اداره ساماندهی خاک و ضایعات ساختمانی نیز بازدید و از اقدامات و فعالیت های خستگی ناپذیر این همکاران در تمامی ساعات شبانه روز و ایام تعطیل تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه ابوالفضل کریمیان مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد با بیان اینکه این سازمان در واقع هیچ تعطیلی کاری در هیچ ساعت از شبانه روز ندارد، اظهار کرد: همه روزه همکاران ما در بسیاری از قسمت ها مشغول خدمت رسانی به زائرین و مجاورین شهر مشهد هستند.
وی افزود: ماشین آلات تخصصی خدمات شهری در حوزه مدیریت پسماند در زمینه رفت و روب شهری، فضای سبز، جمع آوری پسماند و عمرانی همواره در تمام ایام مشغول خدمات رسانی هستند.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: روزانه بطور متوسط دو هزار تن زباله در شهر مشهد تولید می شود که مدیریت و انتقال این میزان زباله به ایستگاه های خدمات شهری و سپس پردازش، بازیافت و دفن آن همواره در تمام ایام صورت می گیرد.
کریمیان همچنین در خصوص مدیریت پسماندهای بیمارستانی تصریح کرد: در ایام کرونا و شرایط عادی انتقال این پسماندها به سلول دفن بهداشتی پسماندهای بیمارستانی انجام می شود و مدیریت پسماند از جمله فعالیت هایی است که هیچ زمان متوقف نخواهد شد و همواره در تمام ساعات و ایام مشغول خدمت رسانی است.
وی اضافه کرد: روزانه حدود 20 هزار تن خاک و ضایعات ساختمانی در شهر مشهد تولید می شود که مدیریت جمع آوری و حمل مکانیزه آن نیز از فعالیت های این سازمان است. 

منبع: