چهارشنبه, ۰۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۷:۰۳ ۱۰۶
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • استقبال از بهار1400
  • خدمات شهری
چچ
امسال در زیباسازی شهر مشهد کار بسیار ارزشمندی صورت گرفته است

فرماندار مشهد در بازدید از خدمات مجموعه معاونت خدمات شهری به شهروندان؛

امسال در زیباسازی شهر مشهد کار بسیار ارزشمندی صورت گرفته است

فرماندار مشهد در بازدیدی که از خدمات صورت گرفته توسط معاونت خدمات شهری در شهر مشهد و بخش های مختلف اجرایی این معاونت، نظیر آرامستان بهشت رضا(ع)، ایستگاه آتش نشانی، سازمان مدیریت پسماند، واحد تولیدات گیاهی و فروشگاه های «شهرما» داشت، اقدامات صورت گرفته در راستای خدمت رسانی به زائران و مجاوران و زیباسازی شهر را بسیار ارزشمند دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا هاشمی با بیان این مطلب اظهار کرد: در استقبال از بهار ۱۴۰۰، انصافاً کارهای بسیار ارزشمند و زیبایی انجام شده که باعث خوشحالی زائران رضایت مندی ها شهروندان شده است.
وی افزود: در بازدیدی که از مناطق مختلف شهرداری داشتیم، خوشبختانه در بحث مبلمان شهری و فضاسازی شهری، فعالیت های بسیار زیبایی صورت گرفته که نشاط بسیار خوبی را برای شهروندان ایجاد کرده است که در همین راستا باید از شهردار مشهد و کارکنان حوزه معاونت خدمات شهری که در این مسیر تلاش های بسیار زیادی انجام دادند قدردانی کرد.

فرماندار مشهد گفت: در این ایام نیروهای خدمات شهری در تمام بخش ها مشغول فعالیت هستند و همین موضوع باعث شده تا خدمت رسانی به زائران و مجاوران حریم مطهر رضوی به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد.
 

منبع: