جمعه, ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۰۱ ۱۷۲
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • استقبال از بهار1400
  • خدمات شهری
چچ
27HbsNuwINii2KrYtCDZhti02KfZhiDYr9ixINuy27cg2YbZgti32Ycg2LTZh9ixINmF2LTZh9ivINmF2LPYqtmC2LEg2LTYr9mG2K8=

همزمان با روز طبیعت؛

۱۰۰ آتش نشان در ۲۷ نقطه شهر مشهد مستقر شدند

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: ۱۰۰ آتش نشان به همراه ۳۲ خودرو سبک و سنگین اطفای حریق و موتورسیکلت های سیار آتش‌نشانی امروز سیزدهم فروردین ماه ( روز طبیعت ) در ۲۷ نقطه از پیش تعیین شده در مبادی ورودی و خروجی مشهد ، معابر اصلی شهر و همچنین مناطق ییلاقی اطراف مشهد مستقر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، آتشپاد مسعود ظهوریان با بیان این مطلب اظهار کرد: علاوه بر این استقراری ها، قریب به ۵۰۰ آتش نشان و نجاتگر این سازمان نیز در ۵۳ ایستگاه آتش‌نشانی شهر مشهد در روز طبیعت در آماده باش کامل برای امداد رسانی احتمالی شهروندان خواهند بود.
وی افزود: درمبادی ورودی و خروجی مشهد، معابر اصلی و مناطق ییلاقی اطراف شهر مشهد نزدیک به ۱۰۰ آتش نشان به همراه ۳۲ دستگاه خودرو عملیاتی سبک و سنگین و موتور سیکلت اطفاء حریق از سحرگاه امروز جمعه ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ مستقر شده تا در صورت هرگونه حادثه احتمالی به زائران و مجاوران امام هشتم(ع) خدمت‌رسانی کنند.
ظهوریان گفت: از تمامی شهروندان درخواست می شود با توجه به محدودیت های کرونایی و تعطیلی بوستان ها امروز در خانه بمانند و در صورت هرگونه حادثه با حفظ خونسردی ،سریعا با شماره ۱۲۵ تماس حاصل کنند. 

منبع:
آدرس کوتاه شده: