سه شنبه, ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۵۰ ۳۴
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • خدمات شهری
چچ
اعلام آمادگی استفاده از ظرفیت های فروشگاه های «شهرما» و بازارهای شهرداری مشهد

همزمان با توزیع مرغ منجمد و گرم تنظیم بازار؛

اعلام آمادگی استفاده از ظرفیت های فروشگاه های «شهرما» و بازارهای شهرداری مشهد

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد از آمادگی استفاده از ظرفیت های موجود در فروشگاه های «شهرما» و بازارهای شهرداری به صورت رایگان در امر توزیع مرغ تنظیم بازار خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مسعود رضوی با بیان این خبر اظهار کرد: در راستای حمایت از اقتصاد خانواده و تامین مایحتاج اساسی شهروندان، این سازمان اقدام به تامین و توزیع مرغ گرم تنظیم بازار در فروشگاه های شهرما کرده است.

وی افزود: در حال حاضر روزانه پنج تن مرغ تنظیم بازار با قیمت مصوب ۲۴۹۰۰ تومان در کلیه فروشگاه های «شهرما» در حال عرضه مستقیم و توزیع بین همشهریان است که به دلیل استقبال شهروندان ظرف مدت سه ساعت توزیع و به اتمام می رسد .

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد بیان کرد: این اقدام در راستای پشتیبانی و رفع موانع در مسیر نیاز و تنظیم بازار صورت گرفته و این سازمان با توجه به استقبال و مراجعه همشهریان آمادگی خود را مبنی بر افزایش سهمیه عرضه و توزیع مرغ گرم با قیمت مصوب و استفاده از کلیه ظرفیت های موجود در فروشگاه های «شهرما» و بازارهای شهرداری به صورت رایگان در کمیسیون تنظیم بازار استان اعلام کرده است .

رضوی خاطر نشان کرد: با توجه به هماهنگی های انجام شده این سازمان همواره آمادگی همکاری همه جانبه با سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و انجمن صنفی تولید کنندگان مرغ گوشتی خراسان رضوی در خصوص استفاده از ظرفیت های موجود در ۳۰ فروشگاه «شهرما» و ۱۴ بازار میوه و تره بار برای عرضه مستقیم و توزیع مرغ تنظیم بازار و در اختیار گذاشتن محلی به صورت رایگان برای توزیع کنندگان را دارد .

منبع: